"Справа Василя Стуса"
"Справа Василя Стуса" 24tv.ua

Мінкульт рекомендує прочитати заборонену судом книгу про Василя Стуса

  Читайте по-русски
  Міністр культури пообіцяв закупити книги про Стуса для національних бібліотек

  Міністерство культури та інформаційної політики рекомендує до прочитання книгу Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса", яку суд заборонив розповсюджувати без дозволу Віктора Медведчука. Про це написав міністр культури Олександр Ткаченко на своїй сторінці у Facebook.

  "МКІП рекомендує книгу до читання. І поки справа буде в апеляції – особисто закуплю частину накладу для національних бібліотек", – зазначив Ткаченко.

  За його словами, хоч би як Медведчук намагався заборонити розповсюдження книги про Стуса, його дії призводять лише до зворотного.

  "Тепер про роль кума Путіна у справі засудження радянською системою українського письменника знатимуть у рази більше людей. Так само, як його спроба заборонити роботу журналістів підштовхнула до Помаранчевої революції", – підсумував міністр.

  Нагадаємо, суд заборонив розповсюдження тиражу книги "Справа Василя Стуса" без дозволу Медведчука

  90% книги – це документи із розсекречених архівів КДБ про другий судовий процес над поетом у 1980 році. Заборонити її в суді вимагає адвокат Василя Стуса – Віктор Медведчук.

  Довідка. Медведчук був державним захисником українського поета Василя Стуса. Його часто звинувачують у порушенні норм адвокатської етики під час цього процесу. Сам він своєї провини не визнає. Книга "Справа Василя Стуса" вийшла друком у травні 2019 року та отримала низку премій. Думки автора побудовані на фактах, які містяться, зокрема, у фактологічній частині книги, зазначають у видавництві.

  Попередній матеріал
  Понад 75% виборців вважають, що на місцевих виборах будуть фальсифікації – соцопитування
  Наступний матеріал
  Коронавірус у світі: Ірландія запроваджує суворий карантин, в Аргентині кількість хворих перевищила мільйон
  Loading...