Вікторія Пташник
Вікторія Пташник 5 канал

"Влада показує приклад": у Києві кандидати нехтують правилами агітації перед виборами – екснардепка

Читайте по-русски
Незрозуміло, чим будуть займатися політики, якщо вони навіть помилки на бордах не можуть виправити, зазначила Пташник

Кандидати у місцеві ради Києва не дотримуються правил агітації перед виборами, зазначила народна депутатка VIII скликання та кандидатка у депутати Київради від "ЄС" Вікторія Пташник. Про це вона сказала в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі".

За її словами, у столиці представники окремих політичних сил розклеюють агітаційні плакати у недозволених місцях. А у декого можна навіть знайти помилки на білбордах.

"Таке враження, що закон нікому абсолютно не потрібний, його ніхто не читає, всі ним нехтують – тому що влада така, влада показує свій приклад. Мене дивують борди з помилками – це окрема історія. Не дуже розумію, чим будуть займатися майбутні депутати у різних місцевих радах, якщо вони навіть граматичні помилки на своїх бордах не можуть виправити", – сказала екснардепка.

На її думку, на місцевих виборах може бути дуже багато фальсифікацій. Причиною цього може стати нове виборче законодавство, яке значно ускладнило заповнення бюлетенів.

"Ті бюлетені, які будуть у місті Києві, дуже складні. Особливо для людей, які не розуміються на виборчих технологіях, тому що потрібно буде голосувати і за партію, і обирати номер відповідного кандидата від тої самої партії. І наразі немає жодної соціальної реклами та роз'яснення від нашої влади щодо того, як заповнювати бюлетень", – додала Пташник.

Нагадаємо, українці зможуть повідомити про порушення на виборах через чат-бот у Telegram.

Попередній матеріал
У Черкасах стався витік аміачних добрив – виявили масштабне забруднення ґрунту
Наступний матеріал
Згадують загиблих на війні героїв та дякують: у Львові відзначають День захисників України – включення
Loading...