Ольга Айвазовська
Ольга Айвазовська 5 канал

Україна наразі не готова до проведення місцевих виборів в умовах пандемії – Айвазовська

Читайте по-русски
Уряд досі не виділив коштів на забезпечення безпечних виборів в умовах карантину, зазначила експертка

Україна досі не готова до проведення безпечних місцевих виборів в умовах пандемії COVID-19, зазначила координатора виборчих програм мережі "Опора" Ольга Айвазовська. Про це вона сказала в ефірі "ПОЛІТКЛУБУ" Віталія Портникова на "5 каналі".

Як зазначає експертка, уряд досі не виділив коштів на забезпечення безпечних виборів в умовах карантину. Наразі також невідомо, скільки чого потрібно на виборчу дільницю для захисту членів комісії.

"Навіть не здійснені розрахунки, скільки потрібно масок, а їх потрібно міняти кожні 2-4 години", – наголошує Айвазовська.

За її словами, якщо виборець до 20:00 п'ятниці звернеться до виборчої комісії щодо голосування вдома у зв'язку з тим, що є підтверджений тест на COVID-19, комісія зобов'язана до нього прийти.

"Як ви думаєте, скільки закуплено костюмів для забезпечення безпеки цієї комісії? На жаль, я змушена констатувати, що нуль", – зазначила експертка.

"Держава – кінцевий бенефіціар і відповідальна інституція за те, щоб вибори відбулися. Держава оплачує роботу членів виборчих комісій, і так само держава зобов'язана забезпечити їх засобами особистого захисту", – підсумувала Айвазовська.

Нагадаємо, раніше у ГМ "Опора" розповіли, як правильно заповнювати бюлетень на місцевих виборах.

Попередній матеріал
Пропагандисти vs вчені: РФ поширює фейки про оксфордську вакцину від COVID-19
Наступний матеріал
Марина Порошенко зізналася, хто став для неї авторитетом у політиці
Loading...