Олексій Гончаренко
Олексій Гончаренко gordonua.com

СБУ на Донбасі чинить тиск на кандидатів від "Європейської солідарності" – Гончаренко

Читайте по-русски
Правоохоронці спрямували листа на ім'я Петра Порошенка щодо кандидатів у депутати від партії

"Європейська солідарність" вимагає провести службове розслідування через лист від СБУ в Донецькій та Луганській областях, який надійшов на ім'я партії Петра Порошенка. Про це під час брифінгу заявив народний депутат фракції Олексій Гончаренко, передає кореспондентка "5 каналу" Евеліна Михайленко.

Лист від СБУ
Лист від СБУeurosolidarity.org

У листі за підписом т.в.о. начальника головного управління спецслужби в зазначених областях Русінова – правоохоронці просять надати перелік кандидатів у депутати від політичної партії в районні, міські та сільські ради, а також міських, сільських, селищних голів Донецької області з вказівкою населеного пункту і району.

Також вимагають зазначити коротку характеристику та докладні біографічні дані кандидатів. І обсяг коштів, які витратили на рекламу, з джерелами їхнього походження.

"Це є абсолютне, категоричне порушення закону України. Ми розцінюємо це як тиск на нашу опозиційну політичну силу. Чому на нас? Можливо тому, що ми є ініціаторами створення ТСК по "вагнергейту", в якому може бути замішане і керівництво СБУ… Вимагаємо службового розслідування й публічного повідомлення "що це було", – наголосив Гончаренко.

Він уточнив, що політсила зв'язалася із СБУ Донецької та Луганської областей, де підтвердили існування цього листа.

Нагадаємо, "ЄС" гостро розкритикувала заяву Шмигаля щодо нових примусових пенсійних відрахувань.

Попередній матеріал
КСУ взявся за конституційність закону про Вищий антикорупційний суд – включення
Наступний матеріал
"Цензура дійшла до стін Національного банку": реакція Рожкової на догану Ради НБУ
Loading...