Ганна Гопко
Ганна Гопко 5 канал

"Вони самі до кінця не зважили всі "за" та "проти": Гопко поділилася враженнями від зустрічі з командою Зеленського

Читайте по-русски
Гопко пояснила, чому дострокові вибори для держави зараз будуть досить складними

Голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко розповіла про свої враження від зустрічі з новообраним президентом Володимиром Зеленським у стінах Верховної Ради.

"Для Зеленського досвід співпраці з Верховною Радою є чимось надзвичайно новим. З тих вражень, які були, що дуже багато підказок йому робили представники команди, які з ним були, направляли хід розмови і т.д. Я думаю, що до кінця команда Зеленського не зважила всі "за" і "проти", чи їм вигідні дострокові вибори, бо одна сторона команди активно просуває дату 19 травня, інша частина – електорально рахують, наскільки вигідні дострокові вибори для того, щоб використати симпатії і підтримку і мати більшість у парламенті", – пояснила Гопко в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі".

За її словами, дострокові вибори для держави зараз будуть досить складними.

"Бо якщо вони будуть заплановані на кінець липня – це абсолютно літній період (в парламенті – ред.). Плюс ми розуміємо, що новообраний президент після інавгурації почне виконувати свої обов'язки, і тут парламентські вибори, коли в нас у травні і виплата частини зовнішніх запозичень, і підготовка до міжнародних заходів у липні запланована, і конференція з підтримки реформ в Канаді, і запланований саміт "Україна-ЄС", – коментує голова комітету ВР.

Гопко наголосила, що в такий складний період, коли йде передача повноважень від чинного Президента до новообраного і тут ще й парламентські вибори, нам треба "втримати міжнародну підтримку".

Повний запис програми, де Ганна Гопко розповіла про можливі практичні дії новообраного президента та як хотіла би бачити його співпрацю з олігархами, дивіться тут:

Попередній матеріал
Винний у тому, що українець: на Росії відбулося чергове судилище – над Олегом Чабаном
Наступний матеріал
Екскурсія і товариський матч: до Дня піхоти у 28-й ОМБр влаштували день відкритих дверей
Loading...

Чорновіл: "Гриценко токсичний у питаннях оборони для виборців Зеленського"

"Життя – це найвища цінність": Зеленський висловив співчуття рідним загиблих у "Шереметьєво" і нагадав про вбитих українців на Донбасі

"Не бачу ані юридичних, ані моральних підстав писати заяву про відставку", – Луценко

В'ятрович назвав 19 травня "вкрай невдалою" датою для інавгурації

Зеленський написав Парубію щодо інавгурації – на якій даті наполягає

Спілкування із журналістами Зеленського та народних депутатів після зустрічі у ВР – відео