Володимир Зеленський
Володимир Зеленський апостроф

Зеленський: Дату інавгурації дізнаємося 14 травня на засіданні Верховної Ради

Читайте по-русски
Зеленський заявив, що має ходи у відповідь на “паспортизацію” Донбасу

Новообраний президент України Володимир Зеленський заявив, що дата урочистого засідання Верховної Ради, на якому має відбутися його інавгурація, стане відома на засіданні парламенту 14 травня 2019 року. Про це Зеленський повідомив журналістам після зустрічі з Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм і народними депутатами в суботу, 4 травня, повідомляє кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар.

"Ми обговорювали різні дати, є різні думки у лідерів фракцій. Тому дату, напевно, ми зможемо з вами зрозуміти тільки 14 травня на засіданні Верховної Ради. Вони будуть голосувати за нашу дату, подивимося", – сказав Зеленський.

Новообраний президент зазначив, що він зі своїми представниками пропонував 19 травня як день інавгурації.

"Ми запропонували нашу дату – 19 травня, тому що треба вже працювати. Я пояснив, що нам треба вирішити цю дату, тому що є зв'язок з іноземними гостями, які хочуть зрозуміти і свій графік, тому що всі хочуть приїхати до нас в Україну для цього святкування, для цього дуже серйозного дня", – наголосив Зеленський.

Зеленський також заявив, що повідомить про своє рішення щодо розпуску чи не розпуску Верховної Ради після набуття повноважень глави держави.

Додамо, що сьогодні Зеленський також сказав журналістам, що має "ходи", щоб відповісти на ініціативу РФ видавати російські паспорти мешканцям окупованих територій Донецької і Луганської областей. Про це Зеленський сказав журналістам біля будівлі Верховної Ради, ще до зустрічі з Головою ВР Андрієм Парубієм і керівниками парламентських фракцій.

"У нас є декілька ходів, скажімо так. У цьому плані ми повинні бути креативними, повинні бути швидкими, розумними... Тому будемо поки що готувати, а потім ми покажемо всім", – відповів Зеленський на запитання журналістів.

Як повідомляв 5.UA, у Верховній Раді зібралися голови парламентських францій, народні депутати на зустріч з Головою ВР Андрієм Парубієм та новообраним президентом Володимиром Зеленським, щоб обговорити проведення інавгурації. Зеленський повідомив журналістам, що пропонуватиме призначити інавгурацію на 19 травня.

Попередній матеріал
Спілкування із журналістами Зеленського та народних депутатів після зустрічі у ВР – відео
Наступний матеріал
"Це треба бачити": Ілля Кива про Капліна, Мороза й Авакова у "Рандеву з Яніною Соколовою" на "5 каналі"
Loading...