Володимир Зеленський
Володимир Зеленський http://lt.ogo.ua/

Зеленський відповів на заяву Путіна: З "общего" з Росією в нас залишився лише кордон

Читайте по-русски
Братніми відносини між Україною та Росією точно не можна назвати, сказав Зеленський

Новообраний президент України Володимир Зеленський заявив, що після анексії Криму та агресії на Донбасі з "общего" з Росією залишилося тільки одне – це державний кордон. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи висловлювання російського президента Володимира Путіна.

"Довго думав стосовно "много общего" між Україною та Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, з "общего" у нас залишилося тільки одне – це державний кордон. 2295 кілометрів і 400 метрів "общего". І контроль за кожним міліметром з українського боку Росія повинна повернути. Тільки тоді ми зможемо продовжити пошуки "общего", – написав Зеленський.

Він наголосив, що заборона експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів мешканцям окупованих територій, утримання українців у полоні не наближає врегулювання відносин між двома країнами. 

"І "братськими" такі відносини точно називати не можна", – наголосив новообраний президент.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заговорив про "спільне громадянство" для громадян РФ і України й перейшов на українську.  Під час цієї розмови з представниками ЗМІ глава Кремля заявив, що спільне громадянство зробило б обидва народи сильнішими та успішнішими.

"Якщо ми в Росії будемо видавати паспорти українцям, ми неминуче дійдемо очікуваного результату", – сказав Путін. Після розмови президент РФ пішов від журналістів, сказавши українською: "До побачення".

Як повідомляв 5.UA, Порошенко гостро відреагував на ідею Путіна про спільне громадянство: "Ніколи більше не повернемося до Росії".

Попередній матеріал
Один засуджений та три обвинувальні акти в суді: у МВС розповіли про результати розслідування трагедії в Одесі
Наступний матеріал
На Яворівському полігоні відбулася п'ята ротація військовослужбовців Збройних сил США
Loading...