Володимир Зеленський
Володимир Зеленський http://lt.ogo.ua/

Зеленський відповів на заяву Путіна: З "общего" з Росією в нас залишився лише кордон

Читайте російською
Братніми відносини між Україною та Росією точно не можна назвати, сказав Зеленський

Новообраний президент України Володимир Зеленський заявив, що після анексії Криму та агресії на Донбасі з "общего" з Росією залишилося тільки одне – це державний кордон. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи висловлювання російського президента Володимира Путіна.

"Довго думав стосовно "много общего" між Україною та Росією. Реальність така, що сьогодні, після анексії Криму та агресії на Донбасі, з "общего" у нас залишилося тільки одне – це державний кордон. 2295 кілометрів і 400 метрів "общего". І контроль за кожним міліметром з українського боку Росія повинна повернути. Тільки тоді ми зможемо продовжити пошуки "общего", – написав Зеленський.

Він наголосив, що заборона експорту нафтопродуктів, відкриття пунктів видачі паспортів мешканцям окупованих територій, утримання українців у полоні не наближає врегулювання відносин між двома країнами. 

"І "братськими" такі відносини точно називати не можна", – наголосив новообраний президент.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заговорив про "спільне громадянство" для громадян РФ і України й перейшов на українську.  Під час цієї розмови з представниками ЗМІ глава Кремля заявив, що спільне громадянство зробило б обидва народи сильнішими та успішнішими.

"Якщо ми в Росії будемо видавати паспорти українцям, ми неминуче дійдемо очікуваного результату", – сказав Путін. Після розмови президент РФ пішов від журналістів, сказавши українською: "До побачення".

Як повідомляв 5.UA, Порошенко гостро відреагував на ідею Путіна про спільне громадянство: "Ніколи більше не повернемося до Росії".

Попередній матеріал
Обслуговуватиме 2-3 млн пасажирів на рік: Мінінфраструктури почало будівництво нового аеропорту
Наступний матеріал
На Яворівському полігоні відбулася п'ята ротація військовослужбовців Збройних сил США