Одеса, 2 травня 2018 року
Одеса, 2 травня 2018 року 5 канал

Один засуджений та три обвинувальні акти в суді: у МВС розповіли про результати розслідування трагедії в Одесі

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває

Заступник голови МВС України Сергій Яровий повідомив про результати розслідування трагедії 2 травня 2014 року в Одесі. Так, у кримінальному провадженні, порушеному після трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року, засуджено одну особу, ще три обвинувальні акти скеровані до суду. Про таке повідомляє прес-служба МВС.

"В кримінальному провадженні щодо трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року щодо однієї особи, яка визнала вину у вчиненому злочині (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності) винесено обвинувальний вирок. До суду направлено обвинувальні акти щодо 3 осіб", – цитує замміністра прес-служба МВС.

За період з 2017 року по теперішній час, у вказаному кримінальному провадженні допитано у якості свідків 1109 осіб, проведено додаткові допити 13 потерпілих.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває. Продовжуються огляди і систематизація відео файлів, встановлення свідків і очевидців та їх допити. 

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі сталися масові заворушення, внаслідок яких загинуло 48 осіб, ще понад 200 були поранені. Спочатку конфлікт виник на вулиці Грецькій між футбольними вболівальниками, учасниками проукраїнської ходи та проросійськи налаштованими активістами. Потім сутички перемістилися на Куликове поле. Тоді ж у Будинку профспілок спалахнула пожежа, внаслідок якої більшість людей задихнулася чадним димом.

Попередній матеріал
У 2022 році запрацює якісна дорога на чотири смуги, яка з'єднає Дніпро і Київ – Омелян
Наступний матеріал
Зеленський відповів на заяву Путіна: З "общего" з Росією в нас залишився лише кордон
Loading...