Ілюстративне фото
Ілюстративне фото pixabay.com

У 2022 році запрацює якісна дорога на чотири смуги, яка з'єднає Дніпро і Київ – Омелян

Читайте по-русски
Вже у 2020-му році має запрацювати транспортний коридор, який поєднає західний кордон України з нашими чорноморськими портами

В ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний вечір" міністр інфраструктури України Володимир Омелян розповів, на якій стадії інфраструктурні проекти в Україні. 

"Ми зараз завершуємо роботу High Way повноцінно і наступному році очікуємо повноцінний запуск, вже буде коридор, який поєднає західний кордон України з нашими чорноморськими портами.  Другий великий проект, який у нас теж в стадії будівництва, – пролягатиме в Полтавскій області, збудований за новою технологією, це біля Решетилівки буде складний транспортний вузол. І ми прокладаємо потенційний автобан, дорогу першої категорії, яка поєднає Дніпро і Київ. Цього взагалі не було, всі водії знають, що як їдеш на схід, в якому стані там дорога. Там буде якісна дорога на чотири смуги. І здача цієї дороги 2022 рік. І таких об'єктів по Україні багато", – розповів Омелян.

На запитання, чи не втратить Україна інвестиції через зміну політичної команди, міністр сказав: "Поки що ми цього не бачимо, але ми розуміємо, що ця хвиля пішла. Інвестори поки що взяли паузу, щоб подивитися, що буде далі. Але ми зараз ведемо концесію. Двох портів України і бачимо, що ті інвестори, які хотіли, то вони ідуть на цей конкурс. Тому у випадку цих двох об'єктів – нічого не завадило, у випадку нових – так пауза відчувається".

Як повідомляв 5.UA, Омелян розповів, що буде з лоукостерами в Україні

Попередній матеріал
ООН дала оцінку розслідування трагедії 2 травня в Одесі
Наступний матеріал
Один засуджений та три обвинувальні акти в суді: у МВС розповіли про результати розслідування трагедії в Одесі
Loading...