суд у справі 2 травня 2014 року 5 канал

"Закликали до сепаратизму": фігуранти справи 2 травня отримали нові підозри

Під час автопробігу у березні 2014 року підозрювані публічно закликали створити на території двох регіонів незаконні утворення

Нові підозри отримали фігуранти справи 2 травня 2014 року в Одесі. Йдеться про громадян України – Сергія Долженкова та Росії – Євгена Мефьодова. Про це повідомляє прокуратура Одещини.

Їм закидають участь в організації масових заворушень. Тоді на території меморіалу "411 батарея" чоловіки проводили інструктажі для спільників і видавали їм бронежилети та кийки.

Слідство також встановило: під час автопробігу по Миколаївській та Одеській областях у березні 2014 року підозрювані публічно закликали створити на території двох регіонів незаконні утворення.

Загалом на лаві підсудних було 19 осіб, яких обвинувачують в участі та організації масових заворушень 2 травня 2014 року в Одесі. Усіх місяць тому суд Чорноморська визнав невинуватими та відпустив. Однак Долженкова та Мефьодова одразу повторно затримали за статтею "сепаратизм". Під будівлею суду тоді сталися сутички між десятками активістів і правоохоронцями.

Довідка: 2 травня 2014 року на Грецькій площі сталися вуличні сутички. Під час бійки загинули дев'ятеро людей. Згодом протистояння перейшло на Куликове поле, неподалік будинку Профспілок. Через пожежу у будівлі там загинули 48 людей.

Справа 2 травня: в Одесі зчинилась масова бійка в Одесі – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Грузія закликала Захід розробити стратегію протистояння агресії РФ
Наступний матеріал
"Жорстка система контролю": Туреччина заборонила захід у порти суднам з окупованого Криму
Loading...