Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook

"Пора знімати мантію актора": в Раді чекають діалогу з Зеленським

  Читайте по-русски
  Луценко наголосила: "Уже весь світ визнав, що Зеленський є новообраним президентом України, уже весь світ привітав Зеленського"

  Новообраному президенту України Володимиру Зеленському прийшов час починати діалог із українським парламентом.

  Про це сказала журналістам у кулуарах ВР представник Президента України у Верховній Раді Ірина Луценко, повідомляє "Укрінформ".

  "Зеленському пора вже виходити з-за куліс, пора вже знімати мантію актора, пора вже дякувати своєму штабу, пора вже починати діалог з українським парламентом, який, нагадую, обрав український народ, і який, нагадую, український народ уповноважив приймати рішення, тому що ми живемо в парламентсько-президентській республіці", – сказала Луценко.

  Луценко наголосила: "Уже весь світ визнав, що Зеленський є новообраним президентом України, уже весь світ привітав Зеленського".

  "Тільки в діалозі, тільки в консенсусі з суспільством, представниками якого є парламент, новий президент Зеленський може дійти якоїсь консолідації по будь-якому закону", – додала Луценко.

  Попередній матеріал
  У Криму російські окупанти затримали кримського татарина
  Наступний матеріал
  Зона ООС: окупанти шість разів порушили режим тиші
  Loading...

  "Це демократія": Порошенко обіцяє визнати будь-який результат другого туру

  "Коли парламент побачить справжнього Зеленського – зрозуміє, що краще не втягуватися в гру": експерт про шанси на нову коаліцію

  Запит суспільства є: громадяни вимагають дебатів кандидатів – з'явилися петиції