5 канал

"Відверта зрада нової України" – Сакварелідзе зробив заяву про своє звільнення

Екс-заступник генерального прокурора повідомив, що його зняли з посади після колективної заяви народних депутатів, які підозрюються в різних злочинах

"Варто звернути увагу на те, що саме послугувало приводом до звільнення. Це - заяви народних депутатів Ківалова, Голубова, Пресмана, Дейдея і компанії", - заявив Давід Сакварелідзе сьогодні, 29 березня, під час брифінгу.

Екс-заступник генпрокурора також розповів, що ініціатори його звільнення мають стосунок до кримінальних злочинів. "Хочу нагадати громадськості, один з них є один із найвідоміших міжнародних хакерів і аферистів, інший є затятим апологетом сепаратизму і "русского міра" не тільки в Одеській області, а й в усій Україні, третій – один із головних контрабандистів в Одесі, четвертий - чотири рази судимий за різні важкі і менш важкі злочини. Невже це не є відвертою зрадою нової України?" - наголосив він. 

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що заступника голови ГПУ Давіда Сакварелідзе звільнено з органів прокуратури. Генпрокурор притягнув його до дисциплінарної відповідальності за "грубе порушення прокурорської етики".

Попередній матеріал
Викрадача літака EgyptAir заарештовано - МЗС Кіпру
Наступний матеріал
Тимошенко назвала умову, за якої "Батьківщина" увійде до коаліції
Loading...

Саакашвілі заявив, що до звільнення Сакварелідзе причетний Ківалов

Сакварелідзе прокоментував заяви ГПУ щодо 17 працівників, які вели справу "діамантових прокурорів"

У ГПУ заявляють, що Сакварелідзе порушив законодавство

У ГПУ заявляють, що одеські нардепи підтримали звернення обласних прокурорів щодо звільнення Сакварелідзе

Сакварелідзе: ГПУ дозволила прослуховування слідчих у справі так званих "діамантових прокурорів"

5 канал - трансляція наживо