Тимошенко 5.ua

Тимошенко назвала умову, за якої "Батьківщина" увійде до коаліції

"Батьківщина" увійде до коаліції тільки після ухвалення пакета законопроектів

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що її фракція готова увійти до коаліції, але лише за умови ухвалення низки певних законопроектів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми поставили умову - спочатку ухвалюються певні законопроекти, які нами названі. Ці законопроекти внесені до Верховної Ради, більшість із них пройшли комітети, і якщо є добра воля міняти стратегію соціально-економічного розвитку, нам треба голосувати. А нам говорять: спочатку увійдіть до коаліції, а потім подивимося, що робитимемо", - наголосила Тимошенко.

Політик зазначила: "Ми готові увійти до коаліції, якщо докорінно зміниться ситуація в уряді, в парламенті щодо людей, до середнього класу, до малого і середнього бізнесу, до пенсіонерів, чорнобильців, інвалідів, до усієї країни".

За словами лідерки "Батьківщина", "якщо у них нічого не міняється, і вони тільки хочуть помінятися табуретами і робити усе, як вони робили раніше, влаштовувати інфляцію, падіння курсу гривні, заморожування пенсій і заробітних плат, багатократне збільшення тарифів, знищення малого і середнього бізнесу, то ми не готові ні на яку співпрацю з ними".

Як інформує видання, "Батьківщина" висувала низку вимог, які не мають бути передбачені в новій коаліційній угоді і програмі дій уряду. Ці умови торкалися, зокрема, зміни стратегії соціально-економічної політики у країні. Серед вимог, перше - "розірвати клановий зв'язок між політиками, тіньовим бізнесом, олігархією і, нарешті, показати міністрів, прем'єра, більшість у парламенті, на яких клани не впливають". Другою умовою Тимошенко назвала виконання озвучених раніше вимог малого і середнього бізнесу до влади, необхідних для підняття економіки. Третьою умовою є пролонгація мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Четвертою вимогою вона назвала необхідність виправити "помилкову, руйнівну і непрофесійну соціально-економічну політику". П'ятою вимогою "Батьківщини" до коаліції Тимошенко назвала скасування оподаткування пенсій, а також індексацію заробітних плат і соцвиплат відповідно до рівня інфляції, що в минулому році становила 49%.

Як повідомляв 5.ua, 28 березня 2016 року БПП, "Народний фронт" та "Батьківщина" можуть створити нову коаліцію. 

Попередній матеріал
"Відверта зрада нової України" – Сакварелідзе зробив заяву про своє звільнення
Наступний матеріал
Суд продовжив розгляд справи проти екс-депутата ВР Криму Ганиша, якого підозрюють у держзраді
Теги:
Loading...

"Радикальна партія" офіційно вийшла з коаліції

БПП призупиняє членство в коаліції, доки не буде обрано нового прем’єра – нардеп

Сьогодні зранку група представників фракцій розпочне обговорення нової коаліційної угоди

Луценко закликав проголосувати за нового прем'єра в найближчі дні та пригрозив вийти з коаліції

Президент заявив, що підтримає будь-яку кандидатуру прем'єра від "старої" коаліції

Сьогодні у ВР чекають офіційного представлення Гройсмана на посаду прем'єра