Давід Сакварелідзе 5 канал

Сакварелідзе: ГПУ дозволила прослуховування слідчих у справі так званих "діамантових прокурорів"

Генеральна прокуратура дозволила проводити обшуки та прослуховування слідчих у справі так званих діамантових прокурорів

Про це заявив заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе. Він додав, що працівники ГПУ, які розслідують справу прокурорів Олександра Корнійця і Володимира Шапакіна, отримали попередження про звільнення.

Місяцем раніше вони були виведені поза штат відомства. Офіційна причина звільнень - реорганізація відділу прокуратури, у якому працюють ці слідчі. Генеральний прокурор Віктор Шокін поки що не прокоментував заяву свого заступника.

"Працівники, які брали участь у справі "діамантових прокурорів", повідомили про звільнення, ось я тримаю це повідомлення в руках, вони вже є в більшості цих хлопців. На нас всіх вже взяті ордери на прослуховування та обшуки. Ми будемо боротися за них до кінця. Ось у таких умовах нам доводиться боротися ще з одним адвокатом "діамантових прокурорів" - і це Віктор Шокін", - заявив заступник генерального прокурора України Давід Сакварелідзе. 

Як повідомляв 5.ua, в липні 2015 року заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця та заступника керівника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна затримали за підозрою у вимаганні хабаря.

Під час обшуку в них знайшли чималі суми іноземної готівки та діаманти. 4 січня 2016 року Генпрокуратура направила справу "діамантових прокурорів" до суду.

Попередній матеріал
Аваков: Патрульну поліцію Борисполя вперше в Україні очолила жінка
Наступний матеріал
Депутат БПП спітнів від гострих запитань ведучої "5 каналу"
Loading...

Засідання суду у справі "діамантових" прокурорів перенесли на 4 квітня

Справу "діамантових прокурорів" розглядатимуть по суті 21 березня

Суд оголосив перерву в розгляді справи "діамантових прокурорів" і пішов у нарадчу кімнату