Давід Сакварелідзе 5.ua

Сакварелідзе прокоментував заяви ГПУ щодо 17 працівників, які вели справу "діамантових прокурорів"

  Він зазначив, що всю його команду команду продовжують тримати в "підвішеному" стані

  Заступник генпрокурора – прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе прокоментував озвучені під часу брифінгу прокурора Генпрокуратури Владислава Куценка заяви щодо призначень 17 працівників, які займалися справою "діамантових прокурорів". На своїй Facebook-сторінці він написав, що речник сам підтвердив, що його колеги – поза штатом, а це означає паралізацію роботи.

  "Кажуть, що хлопцям було запропоновано вакансії. Але нікого не бентежить, що їхні рапорти на призначення на ці ж вакансії були підписані мною майже 2 місяці тому і передані Віктору Миколайовичу, який персонально обіцяв мені, що ніяких проблем з перепризначення не буде. Слово він, на мій превеликий жаль, не дотримав і всю мою команду продовжують тримати в підвішеному стані, а пару днів назад, крім усього іншого, почали вручати хлопцям повідомлення про звільнення. Тобто ми маємо таку ситуацію: були люди, які чесно працювали, не побоялися братися за корупціонерів всіх мастей, включаючи близьких до керівництва ГПУ, і в результаті – поплатилися за це, ставши об'єктом помсти Шокіна і його команди. Ручний речник ГПУ підтвердив, що Генеральна інспекція була створена за підтримки США саме з моєї ініціативи, куди і повинні були призначити всіх моїх хлопців. Технічно, це елементарний процес, який займає максимум 2 години часу, якщо є воля і бажання це зробити. Мене і мою команду, 17 порядних і патріотичних хлопців, просто нахабно і цинічно обманули", – зазначив Сакварелідзе.

  Нагадаємо, Куценко на сьогоднішньому брифінгу заявив про те, що заступник Давід Сакварелідзе порушив українське законодавство, коли брав участь у акції під стінами ГПУ на підтримку звільнених 17 працівників Управління з розслідування кримінальних проваджень стосовно працівників прокуратури та Відділу процесуального керівництва, які займалися справою "діамантових прокурорів". 

  Попередній матеріал
  В ОАЕ успішно зчитали дані з бортових самописців Boeing-737, що розбився у Ростові
  Наступний матеріал
  Українські бійці відбили напад бойовиків "ДНР" під Докучаєвськом
  Теги:
  Loading...

  У ГПУ заявляють, що одеські нардепи підтримали звернення обласних прокурорів щодо звільнення Сакварелідзе

  Куценко запевнив: розслідувачі справи "діамантових прокурорів" досі працюють в ГПУ

  Мін'юст: У прокуратурі досі працюють 11 осіб, які підлягають "автоматичній" люстрації

  Сакварелідзе: ГПУ дозволила прослуховування слідчих у справі так званих "діамантових прокурорів"