Сакварелідзе 5.ua

ГПУ заявляє про звільнення Сакварелідзе

Генпрокурор притягнув Сакварелідзе до дисциплінарної відповідальності за "грубе порушення прокурорської етики"

Заступника Генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе звільнено з органів прокуратури. Також Шокін притягнув його до дисциплінарної відповідальності за "грубе порушення прокурорської етики". Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури.

"Заступника Генерального прокурора України Д.Сакварелідзе звільнено з органів прокуратури. Структуру Генпрокуратури приведено у відповідність до вимог Закону України "Про прокуратуру", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що до Генеральної прокуратури упродовж останнього часу неодноразово надходили колективні депутатські звернення та запити щодо невідповідності вимогам статей 8, 15 Закону України "Про прокуратуру" встановленої у структурі та штатному розписі посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області, яку обіймає Сакварелідзе. Також обґрунтованість рішення про встановлення зазначеної посади стало предметом судового оскарження в Окружному адміністративному суді міста Києва за позовом народного депутата України.

Генеральним прокурором України приведено у відповідність до вимог Закону України "Про прокуратуру" структуру та штатний розпис органів прокуратури шляхом видання наказу про ліквідацію посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області з одночасним встановленням посади прокурора Одеської області.

Виконання обов'язків прокурора Одеської області покладено на першого заступника прокурора цієї області Олега Жученка.

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Аеропорт Брюсселя мають намір відкрити вже завтра
Наступний матеріал
Терорист-смертник захопив літак EgyptAir з близько 90 людьми на борту
Loading...