Сакварелідзе 5.ua

ГПУ заявляє про звільнення Сакварелідзе

Генпрокурор притягнув Сакварелідзе до дисциплінарної відповідальності за "грубе порушення прокурорської етики"

Заступника Генерального прокурора України Давіда Сакварелідзе звільнено з органів прокуратури. Також Шокін притягнув його до дисциплінарної відповідальності за "грубе порушення прокурорської етики". Про це повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури.

"Заступника Генерального прокурора України Д.Сакварелідзе звільнено з органів прокуратури. Структуру Генпрокуратури приведено у відповідність до вимог Закону України "Про прокуратуру", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що до Генеральної прокуратури упродовж останнього часу неодноразово надходили колективні депутатські звернення та запити щодо невідповідності вимогам статей 8, 15 Закону України "Про прокуратуру" встановленої у структурі та штатному розписі посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області, яку обіймає Сакварелідзе. Також обґрунтованість рішення про встановлення зазначеної посади стало предметом судового оскарження в Окружному адміністративному суді міста Києва за позовом народного депутата України.

Генеральним прокурором України приведено у відповідність до вимог Закону України "Про прокуратуру" структуру та штатний розпис органів прокуратури шляхом видання наказу про ліквідацію посади заступника Генерального прокурора України – прокурора Одеської області з одночасним встановленням посади прокурора Одеської області.

Виконання обов'язків прокурора Одеської області покладено на першого заступника прокурора цієї області Олега Жученка.

Попередній матеріал
Аеропорт Брюсселя мають намір відкрити вже завтра
Наступний матеріал
Терорист-смертник захопив літак EgyptAir з близько 90 людьми на борту
Теги:
Loading...