Суд у справі Труханова
Суд у справі Труханова 5.UA / Євгенія Китаїва

ВАКС розглядає "по суті" справу міського голови Одеси Труханова – включення (оновлено)

Читайте по-русски
Розслідування встановило подання Трухановим недостовірної інформації стосовно майна

Вищий антикорупційний суд почав розгляд "по суті" справи Одеського міського голови Геннадія Труханова, якому інкримінують подання недостовірних відомостей у деклараціях. Про таке повідомляє кореспондентка "5 каналу" Євгенія Китаїва.

ОНОВЛЕННЯ. Разом із адвокатами прийшов до суду і сам Труханов. Під час розгляду справи прокурори зазначали, що у деклараціях немає відомостей про колишню дружину Труханова. Так, досудовим розслідуванням встановлено, що Геннадій Труханов у деклараціях за 2015 та 2016 роки подав неправдиву інформацію стосовно майна, яка відрізняється від достовірних на суму понад 33 млн грн та 18 млн грн відповідно.

Підозрюваний називає справу сфабрикованою та вважає її політичним тиском. Під час засідання суд встановив і порядок подальших засідань.

Підозрюваний Геннадій Труханов стверджує, що Колтунова йому однокласниця: "Це політичний тиск, це політична розправа і морально-психологічний тиск, який активно відбувається з 2015-го року. Із Колтуновою ми вчилися разом в школі, розумієте, ваша честь, це ціла історія життя, а не 4 роки. У нас з нею коло спілкування, ми однокласники, ми дружимо сім'ями".

Прокурор САП Олександр Омельченко наголосив: "У ході досудового розслідування були зібрані докази, що між Трухановим та Колтуновой були взаємовідносини, які носили характер сімейних і відповідно до вимог закону про запобігання корупції, особи з якими суб’єкт декларування спільно проживає, має спільні права та обов’язки, такі особи мають бути зазначені в декларації. Ми вважаємо, що наших доказів достатньо".

Наступне має відбутися 22 листопада.

Нагадаємо, у липні районний суд визнав очільника Одеси Геннадія Труханова та ще кількох посадовців невинуватими у привласненні понад 90 млн гривень під час купівлі будівлі колишнього заводу "Краян". Таке рішення суду прокурори САП вважають необґрунтованим, тому в апеляційній заяві вимагають його скасувати та визнати винними усіх фігурантів справи. Цю скаргу ще будуть розглядати.

Попередній матеріал
"Вона існує в мозку того, хто її придумав" – Рябошапка про справу Burisma
Наступний матеріал
Австрія виділила €1 млн для мешканців Донбасу – куди підуть гроші

Справа придбання заводу "Краян" на фінішній прямій: Труханову загрожує 12 років в'язниці

"Ці люди хотіли зробити ХНР, вони хотіли війну": підсумки першого з'їзду партії Кернеса-Труханова

Кернес і Труханов офіційно очолили партію "Довіряй ділам"

У Харкові під час пікету скинули пам'ятник Жукову

"Всеукраїнський рівень – це інше": Мартиненко припустив, чого очікувати від партії Кернеса та Труханова

Кернес і Труханов домовилися про об'єднання: до них планує приєднатися ще одна партія – ЗМІ (оновлено)