В умовах передвиборчої кампанії: Парубій розповів, як працюватиме Верховна Рада

  Парубій немає жодних сумнівів, що і цієї осені, зрештою і наступного року Верховна Рада буде працювати злагоджено, дієво і результативно

  Голова Верховної Ради Андрій Парубій наголошує, що Верховна Рада злагоджено, дієво та результативно працюватиме в умовах передвиборчої кампанії. Про це заявив Голова ВР Андрій Парубій на брифінгу у четвер, 23 серпня, повідомляє "Укрінформ".

  "З першого дня, як я став Головою Верховної Ради, мене переконували, що парламент не зможе ефективно працювати. Ця дискусія стосувалась і того, коли будуть дочасні вибори – чи навесні, чи восени. Якщо ми прагматично та раціонально проаналізуємо ці два роки, згадаємо всі реформи, які були прийняті Верховною Радою, то вся діяльність дає підстави говорити, що попри всі скептичні налаштування, попри критику, яка часто звучить справедливо, Верховна Рада працює дієво, злагоджено і системно, у важких дискусіях, дебатах, але з виходом на прийняття рішень. І тому в мене немає жодних сумнівів, що і цієї осені, зрештою і наступного року Верховна Рада буде працювати злагоджено, дієво і результативно", – зазначив Парубій.

  Як повідомляв 5.UA, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив, що не володіє офіційною інформацію стосовно перенесення президентських виборів. 

  Попередній матеріал
  "Ветер над Лабытнанги": російський поет Орлуша присвятив вірш Сенцову
  Наступний матеріал
  До Дня Незалежності України Винник презентував новий хіт

  Парубій прокоментував інформацію про нібито відтермінування президентських виборів

  Урочистості з нагоди Дня Прапора України у Верховній Раді – відео

  Корчілава розповів про технологію "відкуси в опонента"

  Уся країна "заліплена Тимошенко" – Бригинець

  "Свята трійця": які партії купують рекламу на ТБ за кошти бюджету – КВУ

  Чорновіл: Основний електорат Тимошенко – люди невисокої освіти