Вікторія Сюмар
Вікторія Сюмар 5 канал

"Усі гроші пішли в асфальт": чому падає рейтинг "Слуги народу" – Сюмар

Читайте по-русски
Люди відчувають проблеми влади, і на місцевих виборах ми це побачимо дуже чітко, зазначив Черненко

Головною причиною падіння рейтингу "Слуги народу" є те, що українці не побачили успіхів у діяльності влади, хоч і мали дуже високі очікування, вважає народна депутатка від "Європейської Солідарності" Вікторія Сюмар. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

"Були високі очікування і щодо війни, і щодо економічної ситуації. Зараз нам говорять про коронавірус, але коли ми бачимо, як витрачаються кошти навіть "коронавірусного" фонду... Здавалося б, це мало бути пріоритетом – ми мали б отримати найсучасніші лікарні, запустити власне виробництво захисних костюмів для медиків, яких досі немає в лікарнях. Ні, всі гроші пішли просто в асфальт, тому що так зручніше піаритися" – зазначила Сюмар.

"Ми зупинили Євроінтеграцію, цивілізаційний вибір України. Ми здаємо позиції в переговорах з Москвою, постійно поступаємось, але досі не бачимо ключового – припинення вогню та поступок з боку Росії. Все це загалом створює умови для падіння рейтингу влади", – підсумувала Сюмар.

Як зазначає голова Комітету виборців України у 2009-2014 роках та народний депутат VIII скликання Олександр Черненко, падіння рейтингу "Слуги народу" було очікуваним і зрозумілим.

На його думку, будь-яка провладна партія втрачає рейтинг, але у випадку зі "Слугою народу" причиною стало не лише це.

"Те, що обіцяли на виборах, не просто не виконують, а роблять все навпаки. Включаючи примітивні побутові проблеми, коли президент обіцяв продати державну дачу, а потім сам переїздить туди. Але мене більше хвилюють більш системні речі: від проблеми з обороноздатністю до зради державних інтересів у ситуації з "вагнерівцями". Питання корупції нікуди не ділося – є все більше антикорупційних організацій та журналістських розслідувань, які викривають корупцію у вищих ешелонах влади", – говорить екснардеп.

Черненко також зазначив, що проблемною є також галузь будівництва доріг. За його словами, виділені на дороги гроші влада витрачає не за призначенням.

"І люди це відчувають – вони бачать, що робиться. І на місцевих виборах ми це побачимо дуже чітко", – зазначив екснардеп.

Нагадаємо, партія "Слуга народу" втрачає підтримку українців – порівняно з квітнем рейтинг упав на понад 11 процентних пунктів.

Попередній матеріал
Виступ Зеленського на Генасамблеї ООН: які заяви та заклики пролунали
Наступний матеріал
Україна не піддається на шантаж Росії, і це бачать усі – Зеленський
Loading...