Володимир Зеленський і Олексій Гончарук
Володимир Зеленський і Олексій Гончарук прес-служба Президента України

Уряд чекає "політичного рішення президента" – Гончарук про режим роботи Кабміну

Читайте по-русски
Зазначимо, що після виступу прем'єра депутати не ставили йому запитань

Кабінет Міністрів під головуванням Олексія Гончарука продовжить роботу в штатному режимі до прийняття президентом Володимиром Зеленським політичного рішення, повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук у залі ВР у п'ятницю, 17 січня.

"Уряд України продовжує роботу в штатному режимі доти, доки президент не прийме рішення, хто на якій позиції у великій команді може працювати. Це політичне рішення, якого ми очікуємо від лідера нашої політичної сили", – сказав Гончарук під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Зазначимо, після виступу прем'єра депутати не ставили йому запитань.

Як зауважила після виступу Гончарука депутат фракції "ЄС" Ірина Геращенко, Україна – не Російська Федерація, тому прем'єр не повинен писати листа про відставку на ім'я президента, а звертатися одразу до Верховної Ради. 

А 5.UA, тим часом, пропонує до вашої уваги ознайомитися із нормою закону на випадок, коли прем'єр-міністр іде у відставку. 

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Олексій Гончарук подав президенту заяву про відставку

Такій заяві передували злиті в мережу 3 частини записів нібито з наради Кабміну.

  • Позавчора в мережу злили першу частину розмови, де буцімто Олексій Гончарук, Катерина Рожкова і Оксана Маркарова обговорюють курс долара в Україні та економічні питання перед зустріччю з президентом. Зокрема чутно, як глава Кабміну Олексій Гончарук говорить про те, що погано розбирається в економіці. Стосовно Зеленського він каже, що в президента "примітивне розуміння економічних процесів".
  • До того ж у публічному доступі з'явилася друга частина цієї розмови. Людина із голосом, схожим на голос Гончарука, на нібито одному із засідань Кабміну просить співрозмовників допомогти "зрежисувати" його розмову з президентом."У президента відчуття, що ситуація неконтрольована, що ми не розуміємо, у нас немає планів, а у вас його реально немає", – заявив, ймовірно, Гончарук.
  • У третій частині говорили про прогноз для президента щодо курсу гривні. Голос, схожий на Рожкової, сказав, що почнуть бунтувати вкладники банків, бо ставки підуть униз. Курс гривні обговорювали на прикладі вартості олів'є.

Попередній матеріал
Епідемії немає: що відомо про сезон грипу в Україні – сюжет
Наступний матеріал
На Донеччині танкові та протитанкові підрозділи тренувалися наступати та знищувати ворога – репортаж
Loading...

Рада підтримала програму дій Кабміну: на обговоренні документ розкритикували

Гончарук у ВР зірвав аплодисменти: "Турборежим" це не нормально, він має піти у минуле

"Кожному міністерству – конкретні цілі": Гончарук сподівається, що ВР схвалить Програму дій уряду