Ільмі Умеров
Ільмі Умеров Укрінформ

"Слуги" підставляють свій народ" – Умеров гостро відреагував на бажання Арахамії дати воду в Крим

  Читайте по-русски
  Подача води в окупований Крим – це пряме визнання юрисдикції Росії в АРК. А за міжнародними правилами за всі проблеми на окупованій території несе відповідальність окупант

  Заступник глави Меджлісу кримськотатарського народу, колишній політв'язень Ільмі Умеров гостро відреагував на думку глави парламентської фракції "Слуга народу" Давида Арахамії про подачу води в окупований РФ Крим. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Давиду Арахамії. Давиде, постав самому собі питання. Як буде записано в договорі про постачання води в Крим? Україна постачає воду у 83-й регіон РФ, Республіку Крим? Це пряме визнання юрисдикції Росії в Криму. За міжнародними правилами за всі проблеми на окупованій території несе відповідальність окупант", – написав він.

  Умеров зазначив, що завдання України зробити Крим непідйомною, дорогою ношею для Росії.

  "А Україна, під керівництвом вашої партії, завжди намагається догодити агресору. То моряків "обміняли" в останній день перед закінченням терміну міжнародного суду, рятуючи Росію від нових, серйозних санкцій. То домовилися про вилов риби, визнавши російською акваторію. І щодо газу теж "домовилися". Тепер ти, лідер фракції "більшості", пропонуєш дати воду окупантам як компроміс між Донбасом і Кримом. Крим – Росія, Донбасу – особливий статус. Результат 2:0 не на нашу користь, чи ти не наш?" – наголосив він.

  Водночас Умеров додав, що для населення води в Криму достатньо, а не вистачає, коли рахують разом із величезною російською армією: "Крим страшно мілітаризований".

  Крім того, заступник голови Меджлісу наголосив: "Підтримуючи Росію, ви, які називають себе "слуги народу", підставляєте свій народ. Припиніть грати з вогнем. Росія – агресор. Поводьтеся відповідно, і ти особисто зокрема. Не компроміси треба шукати, а підтримку у світі, у вигляді посилення санкцій, і економічних, і дипломатичних, і політичних. Результат цього протистояння – або повне відновлення територіальної цілісності України, або повне знищення України як самостійної держави. Тож компроміс навряд чи можливий", – резюмував заступник голови Меджлісу.

  Як повідомляв 5.UA, Раніше голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі "Прямого" назвав допустимим компромісом подачу води в окупований Криму в обмін на виведення російських військ із Донбасу.

  Попередній матеріал
  На Донеччині повідомили про підозру голові Світлодарської міськради
  Наступний матеріал
  У МОЗ розповіли, як Україна готується приймати своїх громадян із китайської провінції Хубей
  Loading...

  Загравання з Путіним: Арахамія заявив, що погодився б пустити воду в окупований Крим в обмін на компроміс

  В ЄС обговорюватимуть бюджет на 7 років, тож Гончаруку треба домовитися про допомогу Україні – Гопко

  Арахамія не розуміє, що таке європейська інтеграція – політекспертка

  Арахамія поспілкувався з російськими пропагандистами у Давосі – про що говорили

  Кулеба відреагував на заяву Арахамії в Давосі: "Курс на членство в ЄС залишається незворотним"

  "Відмовитися від гармонізації законодавства з ЄС": Арахамія виступив у Давосі, а потім заявив, що його неправильно переклали