Телеканал ATR
Телеканал ATR YouTube / Телеканал ATR

Кримськотатарському телеканалу ATR заблокували держфінансування – ефір іде без ведучих і гостей

Читайте по-русски
ATR заблокували фінансування попри те, що держава виділила 50 млн грн на держфінансування каналу в 2020 році

Кримськотатарському телеканалу ATR знову заблокували фінансування. У відповідь канал запустив марафон #SaveATR та вийшов в ефір без ведучих і гостей. Про це повідомляється на сайті ATR.

Марафон #SaveATR розпочався о 16:30. Саме тоді стало відомо, що телеканалу ATR заблокували рахунки.

"Першому кримськотатарському телеканалу ATR в черговий раз заблокували фінансування, незважаючи на те, що держава виділила 50 млн грн на фінансування каналу в 2020 році", – йдеться в повідомленні.

Генеральний директор ATR Ленур Іслямов в ефірі "Prime: Муждабаєв" о 20:00 розповість про ситуацію з фінансуванням телеканалу.

Нагадаємо, на початку року приватний кримськотатарський телеканал ATR опинився на межі закриття через призупинення фінансової підтримки з державного бюджету. У другій половині 2019 року ATR недоотримав від держави 15 млн грн. ATR отримує фінансову підтримку з державного бюджету з 2016 року за рахунок бюджетної програми розселення та облаштування кримських татар та осіб інших національностей, депортованих з території України. Власник ATR Ленур Іслямов розповів "Детектору медіа", що через недофінансування на ATR скорочено 45% колективу. Зокрема, через проблеми з фінансуванням пішли з посад випусковий денних і вечірніх студійних програм на кримськотатарському телеканалі ATR Ігор Кримов та головний гостьовий редактор каналу Олексій Стукало. 

Як повідомляв 5.UA, Зеленський досі не виходив на зв'язок із Меджлісом щодо звільнення затриманих РФ кримських татар. 

Попередній матеріал
Гопко про налаштування Росії повернути своїх дипломатів до Києва – "ІнфоДень"
Наступний матеріал
Китайських студентів, які повернулися з канікул до Сум, відправлять на карантин
Loading...