Володимир Цибулько

Україну врятує вільне підприємництво, а не Антикорупційний суд – політексперт

Варто звертати більшу увагу на підприємницьку та бізнесову діяльність, не зациклюючись лише на питаннях боротьби з корупцією

Українцям варто усвідомити, що створення Вищого антикорупційного суду не є вирішенням всіх проблем, тож паралельно потрібно розвивати інші напрямки, зокрема – підприємництво. Про таке в ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" заявив політичний експерт Володимир Цибулько. 

"Не треба завищувати вимоги до Антикорупційного суду. Це в управлінні називається постановкою хибних цілей. Спочатку вигадують для себе якусь "паличку-виручалочку", потім трублять на кожному кроці про те, що тільки така інституція врятує Україну", − зазначає експерт.

"Врятує Україну по-перше − свобода підприємництва; друге – мінімізація впливу (втручання) держави в економічну самореалізацію громадян і третє – уміння швидко вчитися й освоювати технології", − переконаний Цибулько.

Продовження розмови дивіться у відео: 

Нагадаємо, раніше в Transparency International заявили: СБУ є перешкодою для діяльності майже 20% представників українського бізнесу.

Попередній матеріал
Стратегічний "шлях до Європи": як урочисто відкривали Бескидський тунель
Наступний матеріал
Срібні кубки, сувеніри, розважальна програма: у Києві урочисто відкрили фан-зону Ліги чемпіонів