Інна Совсун
Інна Совсун 5 канал

Українці досі не розуміють, куди президент та його партія ведуть країну – нардепка

Читайте по-русски
Фракція "Голос" не голосуватиме за проєкт Держбюджету-2021, наголосила Совсун

Найбільшою проблемою України є невизначеність курсу дій влади, вважає народна депутатка від "Голосу" Інна Совсун. Про це вона сказала в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

"У нас вже більш як півтора року є новий президент, у нас понад рік є нова партія більшості, а ми досі не розуміємо, куди, власне, ця команда веде країну", – сказала Совсун.

"Ми як країна, готуючись до 2021 року, уявлення не маємо про те, а які пріоритети, куди ми як держава рухаємось. Добре, ми гасимо пожежу з коронавірусом, а окрім того? Який план? Яким чином ми будемо розвивати країну? Які пріоритети?" – сказала нардепка.

Вона наголосила, що своїм бюджетом країна зазвичай демонструє власні пріоритети.

"Ми виділяємо гроші туди, що є пріоритетним, що уряд, що влада, президент, партія монобільшості визначають як пріоритети. Ми бачимо якусь логіку пріоритетів: 2 млрд докинути до другого читання прокуратурі і забрати 4 млрд в освіти – це якась заявка на пріоритети", – зазначила депутатка.

"Нерозуміння того, куди все це рухається – це те, що створює дуже несприятливий економічний стимул. Коли незрозуміло – є сенс інвестувати в цю країну, чи немає, коли незрозуміло, хто зараз керує країною, хто ухвалює рішення, чи ми не змінимо завтра повністю план. І ця невизначеність є вкрай негативною тенденцією і цього року, і, боюсь, залишиться на наступний", – зазначила Совсун.

Нардепка наголосила, що її фракція не голосуватиме за проєкт Держбюджету на 2021 рік: "Ми не підтримували і попередні бюджети, не підтримували перше читання бюджету, тому тут ми якраз демонструємо послідовність", – сказала вона.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков назвав дату розгляду Держбюджету на 2021 рік.

Дивіться повний випуск ток-шоу:

 

Попередній матеріал
Дикі тварини можуть загинути від голоду: через карантин реабілітаційний центр залишився без заробітків
Наступний матеріал
"Вони нас пинають, як того м'яча футбольного": сотня шахтарів пікетує "Волиньвугілля" – причина
Loading...