Україна-Угорщина
Україна-Угорщина zakarpattya.net.ua

Угорщина, яка не бачить України в НАТО, йде на поступки – експерт

Про перспективи України щодо вступу в НАТО розповів експерт ради зовнішньої політики "Українська призма" Олег Чабала у програмі "Інформаційний день" на "5 каналі"

Від початку незалежності Росія негативно сприймає позицію щодо вступу України в НАТО. Про це зауважив політолог Олег Чабала в ефірі "5 каналу".

Втім, за його словами, Україна нині все-таки активно крокує до Альянсу. Навіть Угорщина, яка була категорично проти вступу України в НАТО, сьогодні йде на перемовини з українськими нардепами. "Я думаю, що все-таки Угорщина піде на поступки і ця зустріч відбудеться, принаймні, дуже хочеться в це вірити", – запевнив Олег Чабала.

Експерт наголосив: нині інформаційний діалог з Угорщиною проходить в ультимативній формі, тому від народних депутатів України залежить, як цей діалог розвиватиметься у майбутньому. "В нас немає, фактично, іншого вибору, і насправді, в новому законі про національну безпеку вже конкретно говориться про те, що Україна йде в НАТО", – розповів політолог.

Олег Чабала запевнив, що не лише НАТО важливе для України, а й ми так само цікаві Альянсу. "Той досвід, який мають українські вояки, пройшовши Донбас, – а це великий досвід протидії агресії, я думаю, для НАТО він досить цікавий", – зазначив експерт. Втім, за його словами, маючи війну на своїй території, у найближчій перспективі повноцінне членство в НАТО нам, на жаль, не світить.

Попри це, зазначив політолог, значна частина населення досить позитивно ставиться до НАТО, особливо, враховуючи бойові дії, що відбувається на сході України, адже неспівмірність військових потуг РФ і України очевидна будь-кому.

Нагадаємо, нещодавно Угорщина заблокувала засідання комісії Україна-НАТО. Це вже втретє сусідня країна блокує проведення засідання Комісії України з Альянсом на міністерському рівні.

Повну версію інтерв'ю дивіться у відео:

Дивіться також фотогалерею за темою:

Потужний десант: як тренується в АТО підрозділ, сформований за зразками НАТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Інформаційний вечір" на "5 каналі" – відео
Наступний матеріал
На Прикарпатті під час розкопок виявили сліди єврейського гетто
Loading...

"Неприпустимо": в Парламентській асамблеї НАТО відреагували на поведінку Угорщини щодо України

Президент ПА НАТО: "Маємо бути більш віданними нашим друзям у Східній Європі"

Служби безпеки країн ЄС та НАТО: Головне джерело гібридних загроз для Європи – це Росія

Презентація книжкового видання "NATO: український вибір" – відео

Найкращі університети України: хто потрапив у трійку лідерів

СБУ викрила хакерів, які планували кібератаку на дипвідомство однієї з країн НАТО