Паоло Аллі
Паоло Аллі 5 канал

Президент ПА НАТО: "Маємо бути більш віданними нашим друзям у Східній Європі"

Одне з головних питань, яке розглядають експерти Альянсу - загрози з боку Росії у контексті гібридної війни на східних кордонах НАТО

Північно-Атлантичному Альянсу слід інтенсивніше протидіяти російській агресії у Східній Європі. У цьому переконаний президент Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі. 

На весняній сесії консультативного органу, яка стартувала нині у Варшаві, політик закликав держави-члени Альянсу до належної відповіді діям Кремля. Зокрема, зазначив: діалог із Росією таки потрібен, утім разом з тим слід демонструвати колективну силу.

"Перш за все нам слід і надалі посилювати протистояння на східних кордонах Альянсу, адже ми й досі не бачимо жодних змін у поведінці Росії. Необхідно докладати більше зусилль, щоб стримати Російську Федерацію, та бути все більш віданними нашим друзям у Східній Європі", - заявив президент Парламентської асамблеї НАТО Паоло Аллі.

Читайте також: НАТО не повернеться до "business as usual" з Росією, поки не буде виконана одна умова

Участь у весняній сесії Парламентської асамблеї НАТО беруть не лише члени блоку, але й міжнародні спостерігачі та представники держав-союзників. До заходу долучилася й українська делегація.

Одне з головних питань, яке розглядатимуть експерти - загрози з боку Росії у контексті гібридної війни на східних кордонах Альянсу та втручання Кремля у вибори в Європі.

Дивіться також фотогалерею: 

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
МВФ свідомо виставляє Україні умови, які неможливо виконати – нардеп
Наступний матеріал
В Україну не пустили російський ультрас – завернули на кордоні
Loading...