НАТО не повернеться до "business as usual" з Росією, поки не буде виконана одна умова – Науерт

Увага країн-членів Північноатлантичного союзу нині зосереджена на постійній російській агресії

Російська Федерація дестабілізує ситуацію в Україні, Грузії та Сирії. Про це заявила речниця Державного департаменту США Хізер Науерт на сторінці у Twitter.

"НАТО є найбільш релевантним, ніж будь-коли з часів "холодної війни". Сьогодні наша увага зосереджена на постійній російській агресії та її здатності залякувати, змушувати, підривати й вторгатися на територію своїх сусідів. Росія відіграє дестабілізуючу роль в Україні, Грузії й Сирії. НАТО – це оборонний союз в умовах загрози", – наголосила Науерт.

Водночас, вона додала, що Північноатлантичний альянс не повернеться до відносин у режимі "business as usual" з Росією, допоки Москва не почне виконувати Мінські домовленості.

"Держсекретар Помпео і міністри закордонних справ НАТО підтвердили: НАТО не повернеться до "business as usual" з Росією, доки Росія не почне виконувати взяті зобов'язання відповідно до Мінських домовленостей, а саме – виведення військ і (припинення - ред.) підтримки сепаратистів на Донбасі, і повернення контролю над Кримом Україні", – запевнила речниця Держдепу.

Як інформував 5.UA, 1 березня Президент Петро Порошенко заявив: Росія вважає війну на Донбасі першим етапом війни з НАТО.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Потужний десант: як тренується в АТО підрозділ, сформований за зразками НАТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Посмертно: Порошенко вручив "Зірку Героя України" рідним полковника Євгена Пікуса
Наступний матеріал
Навіщо бізнесмену кінопремія і як вручення "Золотої дзиґи" підштовхує знімати для глядача: Вікторія Тігіпко у "Кіно з Яніною Соколовою"