Україна НАТО

Гібридні загрози та реагування на них: в Україні стартував XVIII Міжнародний тиждень НАТО

Протягом тижня посадовці зі штаб-квартири Альянсу аналізуватимуть та обговорюватимуть з українськими військовими формування сучасного середовища безпеки

18-й Міжнародний тиждень НАТО в Україні. Захід стартував у Національному університеті оборони. 

До навчань українських студентів залучили посадовців зі штаб-квартири Альянсу, оборонного коледжу НАТО у Римі та школи НАТО в Обераммергау, що в Німеччині.

Разом з українськими слухачами вони протягом тижня аналізуватимуть та обговорюватимуть формування сучасного середовища безпеки та розглядатимуть гібридні загрози і реагування НАТО на них. Не виключення і тема російської агресії на сході України. Представники Альянсу ділитимуться досвідом у військовій освіті.

"На міжнародному тижні та на самому курсі потрібно, по-перше, поліпшити ваш рівень знань про НАТО та робочі методи. По друге, обговорити виклики, які постають перед Альянсом та його партнерами. По-третє, звернутися до деяких ключових поточних проблем у сфері міжнародної безпеки. І останнє, але не менш важливе - продемонструвати важливість сильного партнерства між Україною та НАТО", - відзначив бригадний генерал НАТО Хейнц Фельдман.

"Це має переформатувати та розширити наші вимоги постійного моніторингу, контролю Росії в усіх їхніх сферах – у повітрі, у воді, в кіберпросторі, у космосі. Сценарії нападу вже тепер вираховуються днями, а не місяцями і роками", – коментує директор Міжнародного військового штабу НАТО Ян Брукс.

"Ми вдячні за дотримання з боку НАТО політики відкритих дверей та визнаннм України державою-аспірантом приєднання до Альянсу. Наступним кроком, на який ми сподіваємось, буде приєднання України до програми розширених можливостей НАТО, адже практичні результати співробітництва в освітньому напрямі ми отримуємо у ході проведення Антитерористичної операції, оскільки від рівня підготовки військовослужбовців залежить успіх виконання бойових завдань", - зазначає держсекретар Міноборони України Олександр Дублян.

Нагадаємо, у березні Президент Петро Порошенко заявив, що Україна приєднається до НАТО в найближчі 10 років.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"На власні очі побачили": екс-генсек НАТО та іноземні делегати побували в АТО – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Україні достатньо вакцин від кору, аби забезпечити усі вікові групи осіб – МОЗ
Наступний матеріал
Вирок Сущенку винесуть вже сьогодні – Фейгін