UA перший Суспільне мовлення
UA перший Суспільне мовлення 5 канал

UA: Перший нагадав Офісу Президента, що той не має права втручатися в роботу НСТУ – заява

  Читайте по-русски
  Суспільний мовник рекомендує ОПУ звернутися в Комісію з журналістської етики та Незалежну медійну раду щодо достовірності інформації в сюжеті журналістів "Схем"

  Телеканал UA: Перший підтримав намір Офісу Президента подати в суд на програму журналістів "Схеми" щодо візиту президента Володимира Зеленського в Оман, при цьому закликавши не втручатися у діяльність Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ). Про це йдеться в заяві Суспільного мовника.

  Як зазначив мовник, програма "Схеми: корупція в деталях" є незалежним продуктом, який транслюється в ефірі телеканалу UA: Перший на договірних умовах.

  "Суспільний мовник ніколи не мав підстав сумніватися в професіоналізмі колег-журналістів, які виготовляють програму "Схеми: корупція в деталях". Враховуючи сказане вище, Громадський мовник підтримує намір Офісу Президента звертатися до суду з метою спростування інформації, якщо вона дійсно виявиться такою, що не відповідає дійсності. Переконані, що саме такий спосіб вирішення конфліктів є найбільш прийнятним в демократичному суспільстві", – йдеться в заяві.

  Також в НСТУ рекомендували Офісу Президента звернутися в Комісію з журналістської етики та Незалежну медійну раду щодо достовірності інформації в сюжеті журналістів "Схем".

  При цьому мовник нагадав Офісу Президента, що законодавство України забороняє органам державної влади втручатися в роботу НСТУ.

  Як повідомляв 5.UA, напередодні журналісти програми "Схеми" заявили, що проаналізували візит президента Володимира Зеленського до Оману і з'ясували, що чільник держави провів зустріч із Миколою Патрушевим, близьким соратником Володимира Путіна.

  В ОПУ назвали заяви журналістів "брехнею" і повідомили, що подають до суду на розслідувачів. З такою самою заявою виступив речник Володимира Путіна, щоправда, раніше, ніж офіс Зеленського повідомив про позов.

  Попередній матеріал
  Катастрофа літака МАУ: Канада передала Ірану вимогу від 5-ти країн
  Наступний матеріал
  Росія виходить із моди: названо основні тренди трудової міграції українців
  Loading...

  "Нашим інвесторам потрібні незалежні суди, а не няні" – посол Німеччини в Україні

  Допомога, імпічмент і посол США в Україні: головне із заяв американських сенаторів у Києві – включення

  Сенатори США: Маємо намір надалі просувати ідею збільшення допомоги Україні

  Заява американських сенаторів після зустрічі із Зеленським – завершено

  ОП подає до суду на "Схеми" через сюжет про "зустріч Зеленського та Патрушева"

  Зеленський в Омані таємно зустрічався з близьким соратником Путіна – "Схеми" назвали ім'я (оновлено)