Американські сенатори  у Києві
Американські сенатори у Києві 5 канал

Допомога, імпічмент і посол США в Україні: головне із заяв американських сенаторів у Києві – включення

Читайте по-русски
Представники США заявили, що санкції будуть продовжені, поки Росія не припинить агресію

Американські сенатори в Києві. Завершилася їхня зустріч із президентом Володимиром Зеленським. Про що говорили – дізнавався кореспондент "5 каналу" Петро Троць.

Перше, про що повідомили сенатори, коли вийшли до журналістів – це про підтримку України. Вони прибули після нещодавнього голосування щодо імпічменту президента Дональда Трампа.

Приїхали три сенатори – республіканці Рон Джонсон та Джон Басарро та демократ Кріс Мьорфі. Для Рона Джонсона це вже 8-й візит до України.

"Ми тут утрьох представники різних партій, бо в нас немає розбіжностей щодо підтримки України, її оборони і реформ", – заявив Кріс Мьорфі, Сенатор США.

Кріс Мьорфі обійшов питання атак Рудольфа Джуліані проти кандидата у президенти Джо Байдена. Сказав, що Україна після цих подій не зацікавлена втручатись в американську політику.

"Ми сподіваємось, що з цим покінчено і ми впевнені,, що президент Зеленський не хоче будь-яким чином бути залученим до американської політики. Наше послання є дуже чітким: ми хочемо, щоб справа щодо імпічменту залишилась позаду і щоб ми разом – і республіканці, і демократи, – рухалися у справі підтримки України", – додав Кріс Мьорфі.

Республіканець Рон Джонсон заявив, що такий візит – це "демонстрація загальної підтримки України з боку сполучених штатів. Володимир Зеленський подякував за позицію США. Зокрема, й за фінансову, військову й технічну допомогу. Розповів про реформи, які впроваджує Україна та закликав інвесторів підтримувати український бізнес.

Також українських журналістів цікавили питання санкцій щодо Росії – сенатори заявили, що санкції будуть, поки Росія не припинить агресію.

Щодо призначення посла США в Україні – запасна ланка їхньої дипломатичної структури доволі сильна, і чинні люди, які представляють США в Україні, нічим не гірші від постійних послів. Сенатори переконані, коли призначать постійного посла – це буде фахівець своєї справи.

Нагадаємо, 13 лютого нові санкції проти Росії запровадили Сполучені Штати. До переліку потрапили три провідних підприємства оборонної галузі.

Попередній матеріал
Зеленський ще не зрозумів своєї основної помилки у внутрішній політиці – правник
Наступний матеріал
56-та Мюнхенська безпекова конференція: заява Петра Порошенка – відео
Loading...

У США пояснили, у чому підозрюють підсанкційні компанії РФ

Заява американських сенаторів після зустрічі із Зеленським – завершено

Сенат США обмежив військові повноваження Трампа – що відомо

Три російські компанії потрапили під санкції США через порушення американського закону

Трамп заклав до оборонного бюджету $760 млн на стримування Росії

У бюджеті США на 2021 рік передбачено збереження фінансової допомоги Україні – подробиці