Дональд Трамп
Дональд Трамп G7 / Facebook

У бюджеті США на 2021 рік передбачено збереження фінансової допомоги Україні – подробиці

  Читайте по-русски
  На безпеку України закладено $250 мільйонів

  Бюджетний запит на 2021 рік, спрямований у понеділок адміністрацією президента Трампа Конгресу США, передбачає збереження допомоги Україні на рівні поточного фінансового року. Про це йдеться в документах, оприлюднених на офіційних сайтах американської адміністрації, повідомляє "Укрінформ".

  "Бюджетний запит на Європейську ініціативу стримування у 2021 році включає $250 мільйонів на Ініціативу сприяння безпеці України (USAI) з метою забезпечення допомоги й підтримки Збройних сил та національних сил безпеки України, а також для заміни будь-якої зброї чи оборонного обладнання, що надаються уряду України з військових запасів США", – зазначається в документі.

  Крім того, за програмою військового фінансування по лінії Держдепартаменту США заплановане виділення у 2021 фінансовому році $115 мільйонів Україні в контексті посилення можливостей союзників та партнерів.

  Відповідно до нової бюджетної пропозиції допомога Україні збережеться на рівні нинішнього фінансового року. Загалом, пропозиція Білого дому передбачає, що до бюджету США надійде близько $3,7 трильйона, а загальний обсяг держбюджету становитиме $4,8 трильйона.

  Як повідомляв 5.UA, 7 лютого 2020 року видання BuzzFeed повідомило, що адміністрація Трампа гальмує постачання в Україну шести замовлень на зброю

  Попередній матеріал
  15 лютого неймовірне шоу легендарних ABBA від триб'ют-гурту Waterloo'74 в Docker pub
  Наступний матеріал
  Із вулиць і клубів юнаків до ЗСУ більше не забиратимуть – міністр оборони