Андрій Парубій, депутат "Європейської солідарності"
Андрій Парубій, депутат "Європейської солідарності" 5 канал

У Зеленського як чорти ладану бояться створення ТСК щодо вагнерівців – Парубій

Читайте по-русски
Саме фракція "слуг" не дає своїх депутатів до складу запропонованої опозицією ТСК

Фракція "слуг народу" не дає своїх представників до складу опозиційної тимчасової слідчої комісії щодо зриву спецоперації з затримання вагнерівців, аби позбавити їх найпотужнішого інструменту, доступного опозиції. Про це в ефірі програми "Прямим текстом" на "5 каналі" сказав депутат "Європейської солідарності", голова ВР України (2016-2019) Андрій Парубій.

"Видно, що як чорт ладану бояться вони створення цієї тимчасової слідчої комісії. А ТСК – я можу це сказати як голова Верховної Ради – це найпотужніший інструмент опозиції. Ба більше, ми попереднім скликанням прийняли закон про ТСК, який Зеленський намагався знівелювати, але який дає реальні повноваження і захищає державну таємницю. Людина з ТСК, яка має доступ до державної таємниці, в неї є всі зобов'язання, що вона не може вийти. І тому розмова, що мовляв, є рівень допуску – не відповідає дійсності", – наголосив ексголова ВР.

"Звичайно, Зеленський цього боїться і все його оточення. Тільки тому, що "слуги" бойкотують створення ТСК, вона досі не створена – для того є всі передумови… Саме фракція "слуг" не дає своїх депутатів", – додав Парубій.

"Якщо я не помиляюся, ми запропонували двох представників у цю комісію. Ми розуміємо, що згідно з чисельністю кожної фракції, більшість буде "слуг народу". Ми навіть не остерігаємось того, нехай у вас буде більшість у голосуванні – ми хочемо, щоб був майданчик для розслідування. Коли інші органи мовчать або ховають цю інформацію, має бути в країні хтось, хто дасть відповідь суспільству і нашим героям на фронті і спецслужбовцям – що сталося насправді і хто винен", – зауважив депутат.

Дивіться повний запис програми "Прямим текстом":

Нагадаємо, опозиція вимагає створити ТСК щодо зриву спецоперації із затримання вагнерівців з вересня 2020 року. Від початку скандалу в Офісі президента неодноразово заперечували саме існування такої спецоперації. Зрештою в ОП визнали її існування, проте комісія так і не була створена. У березні 2021 року фракція "слуг" запропонувала ВР власний проєкт ТСК – заступником голови комісії спочатку планували призначити депутата ОПЗЖ Нестора Шуфрича.

Попередній матеріал
Чому старшокласникам з відділеної школи в Черкасах доведеться шукати новий освітній заклад – сюжет
Наступний матеріал
Куди і як українцям бронювати подорожі на травневі свята й літо – сюжет
Loading...