Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Рада блокує постанову про створення ТСК у справі "вагнерівців" – Геращенко

  Читайте по-русски
  Депутатка від "ЄС" показала підписи родичів загиблих на Донбасі під вимогою про створення комісії

  Верховна Рада України має негайно створити ТСК щодо справи "вагнерівців", заявила співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко під час Погоджувальної ради. Про таке повідомляє прес-служба "ЄС".

  Депутат показала вимогу щодо створення такої комісії, підписану родичами загиблих на Донбасі від рук російських найманців.

  "Зараз під Верховною Радою України відбувається мітинг родин загиблих героїв Російсько-Української війни. Щонайменше 25 тисяч вдів, доньок, сестер, матерів загиблих зібрали підписи під петицією з вимогою негайно створити ТСК з питань "вагнерівців". Я нагадаю, що постанова про створення такої ТСК вже два тижні перебуває в парламенті, але блокується", – сказала вона.

  "Ці жінки і чоловіки вимагають від вас, голово Верховної Ради, негайно поставити питання щодо створення такої ТСК", – звернулася депутатка до Дмитра Разумкова.

  "Ми чули від партії влади, що ніякої спецоперації щодо "вагнерівців" нашими героїчними спецслужбовцями не було проведено. Потім вони змушені були визнати, що така спецоперація була", – наголосила Ірина Геращенко.

  Вона додала: "Вагнерівці", до речі, зізналися, що вони вбивали воїнів 25-ї бригади десантників, сотні, тисячі українських воїнів".

  "Тепер ми чуємо, що обговорення цього питання – це зрада національних інтересів. Зрада національних інтересів України – це здавати цю інформацію Путіну і брехати суспільству", – зазначила співголова фракції.

  Попередній матеріал
  Які операції можна робити у "помаранчевій" зоні карантину – роз'яснення МОЗ
  Наступний матеріал
  ЄС не визнає місцевих "виборів", організованих окупантами у Криму
  Loading...