Нестор Шуфрич
Нестор Шуфрич skelet-info.org

Бутусов пояснив, чому "слуги" хочуть зробити Шуфрича заступником голови ТСК по вагнерівцях

Читайте по-русски
Журналіст каже, що проросійський політик і представники монобільшості мають спільні бізнес-інтереси

Фракція "Слуги народу" зареєструвала у Верховній Раді нову тимчасову слідчу комісію, яка займатиметься розслідуванням зриву спецоперації із затримання вагнерівців. Депутат ОПЗЖ Нестор Шуфрич має стати заступником голови ТСК. Цю ситуацію в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" прокоментував журналіст Юрій Бутусов.

"Нестор Шуфрич, депутат ОПЗЖ, плідно співпрацює в партією "Слуга народу", постійно на ефірах відстоює, піарить "слуг". І як представнику проросійської партії йому вигідно замовчати цю ситуацію. Людина зацікавлена в приховуванні цієї ситуації, вона співголова цієї комісії – тобто допомагатиме росіянам приховувати цю історію. Крім того, Шуфрич тісно співпрацює по багатьох проєктах зі "слугами народу", зокрема саме Шуфрич разом зі "слугою" Олегом Семінським зараз намагаюся вибити 10% акцій "Нафтогазвидобування". І от зараз лобіюють. Наприклад, кримінальний процес по Рудковському. Тобто все це спільний бізнес, спільні інтереси. Тому, звичайно, що на цій бізнес-основі він співпрацює з владою, в тому числі його навіть у цю комісію включають", – сказав він.

Як повідомляв 5.ua, 15 березня "слуги" зареєстрували у Верховній Раді нову ТСК у справі вагнерівців, заступником голови якої став проросійський політик Нестор Шуфрич. До цього ТСК намагалися організувати представники опозиції, але коаліція не долучилася.

Попередній матеріал
Українці зможуть заощадити до 40% на купівлі залізничних квитків – Криклій
Наступний матеріал
Баланс між гілками влади чи узурпація: подробиці ініціативи "слуг" щодо призначення керівників НАБУ і ДБР
Loading...