Петро Порошенко, лідер партії "Європейська солідарність"
Петро Порошенко, лідер партії "Європейська солідарність" 5 канал

Порошенко розповів, що робив депутат ОПЗЖ Шуфрич під час захоплення Криму Росією

Читайте по-русски
Деякі народні депутати України не мають права на це звання, вважає лідер "Євросолідарності"

Під час захоплення Криму Росією депутат ОПЗЖ Нестор Шуфрич забезпечував евакуацію з півострова російського політика Володимира Жириновського. Про це під час телемарафону "Крим – це Україна!" на "5 каналі" сказав п'ятий Президент України, лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко.

"Одночасно зі мною в Криму були й інші народні депутати. І вони займалися не збереженням України. Наприклад, народний депутат Шуфрич, який у той час перебував у Криму, займався забезпеченням евакуації з Криму пана Жириновського, котрий приїхав у Севастополь того дня, привітав захоплення Севастополя росіянами", – розповів він.

"Коли я прилетів, я сказав, щоб літак Жириновського затримали, аж допоки спеціальні служби розберуться в його місії тут. І це було жахливо, коли народні депутати України, які не мають права на це звання, вже тоді займалися тим, що просували російські інтереси, сприяли захопленню Криму", – наголосив Порошенко.

Дивіться повний запис марафону "Крим – це Україна!":

Нагадаємо, 26 лютого п'ятий Президент України Петро Порошенко в своєму блозі розповів, що передумови для анексії Кримського півострова Росія почала створювати одразу після здобуття Україною незалежності, і події 2014 року стали лише фіналом майже тридцятирічної історії.

 

Попередній матеріал
Прикарпаття б'є рекорди із захворюваності на COVID-19 – як працюють медики в екстремальних умовах
Наступний матеріал
"Протестний настрій в Криму наростає": депутат Гончаренко розповів про нинішню позицію кримчан та їхні проблеми
Loading...