Сайт Transparency International

У справі про конфіскацію "грошей Януковича" відкрито ще одне провадження

Як наголошує Transparency International Ukraine, вироку досі немає в судовому реєстрі "без жодних вагомих причин"

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська ініціювала початок ще одного судового провадження через затягуванням публікації подробиць рішення суду про конфіскацію $1,5 млрд грошових активів, що були викрадені за часів президентства Віктора Януковича. Про це повідомляє міжнародна громадська організація по боротьбі з корупцією Transparency International на сторінці у Facebook.

"Пам'ятаєте, більше місяця тому ми звернулися до Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини пані Валерії Лутковської, аби винні у порушенні права на доступ до суспільно важливої інформації не лишилися безкарними? Ми отримали відповідь. Через затягування публікації судового рішення Краматорського міського суду щодо "грошей Януковича", за рішенням омбудсмана, відкрили провадження", – мовиться в повідомленні.

Громадська організація також нагадала, що вироку досі немає в судовому реєстрі "без жодних вагомих причин". "Сподіваємося, що відкрите провадження пришвидшить роботу державних органів, які припинять порушувати встановлений законом порядок доступу до рішень та нарешті ознайомлять громадськість з уже "легендарним" вироком щодо "грошей Януковича", – резюмували у Transparency International.

Як повідомляв 5.UA, у Белізі почали розслідувати відмивання грошей Януковичем і Манафортом.

Результати розслідувань справ Майдану: інфографіка від ГПУ

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Південна Австралія побудує найбільшу у світі сонячну електростанцію
Наступний матеріал
За прикладом Франції й Британії: Німеччина хоче заборонити продаж бензинових і дизельних авто
Loading...