Суд у справі Януковича
Суд у справі Януковича 5.ua

Експерт про суд над Януковичем: "У справі держзради зібрані дуже переконливі докази"

За словами голови ГО "Центр UA", важливо, щоб процес над Януковичем знайшов юридичну нішу і продовжувався

Голова ГО "Центр UA" Олег Рибачук в ефірі програми "Інформаційний день" на "5 каналі" зазначив, що  у справі держзради Януковича були зібрані дуже переконливі докази.

"Важливо декілька речей. Багато експертів говорять про те, що це нічим не закінчиться, що це відволікає увагу, що це частково піар. А мені, як українцю, і людині, яка непогано знає особливості міжнародних стосунків що в цій справі важливо? По-перше, що хай і заочно, але може слухатися справа президента України. Наприклад, на відміну від Кореї, де президентів через 15 років саджають, у нас таких прецедентів не було. Друге – мені дуже важливо, що докази у цій справі були зібрані настільки переконливі, щоб у нас були докази реальні, а не фігуральні санкції. Умовно кажучи, щоби те майно, а це про мільярди, й кошти, які клан Януковичів награбував, можна було знайти на основі от рішень таких судів. Важливо, щоб цей суд відповідав європейським стандартам і щоб була неминучість покарання", - зазначив Олег Рибачук та додав, що важливо аби справа і надалі мала продовження.

"З цієї точки зору важливо, щоб цей процес знайшов юридичну нішу і далі було продовження", – сказав Олег Рибачук.

Як повідомляв 5.UA, на засіданні у четвер, 10 серпня, Оболонський суд столиці нарешті підійшов до вивчення доказів у справі державної зради президента-втікача Віктора Януковича. Загалом працювали більше чотирьох годин.

Попередній матеріал
Адвокати вивчили, суд розглянув: як на засіданні відео про держзраду Януковича дивилися
Наступний матеріал
Ні газу, ні світла, ні лікарні: як виживають місцеві у "забутому" Лопаскіному
Loading...

Адвокати вивчили, суд розглянув: як на засіданні відео про держзраду Януковича дивилися

Держзрада Януковича: як суд розглядав відео з Путіним і не тільки

Янукович зрадив Україну ще перед тим, як просив РФ ввести війська – експерт