фото tsn.ua

Янукович зрадив Україну ще перед тим, як просив РФ ввести війська – експерт

За словами головного редактора інформаційного агентства "РБК-Україна" Сергія Щербини, формальна частина у справі Януковича може бути витримана до осені

Головний редактор інформаційного агентства "РБК-Україна" Сергій Щербина розповів про те, чи вплине заміна адвоката для Януковича на подальший розвиток справи. Так, за словами Сергія Щербини, заміна захисника – це спроба затягування процесу.

"Це спроба затягування процесу з боку Януковича. Зрозуміло, що дали безкоштовного адвоката, безкоштовний адвокат спочатку повинен вникнути в справу, вивчити матеріали, адже він взагалі "не в темі", грубо кажучи, він цю справу вперше в житті бачить, там томів більш ніж достатньо, тому зрозуміло, що йому потрібен певний час для того, щоб якимось чином вникнути в цю справу. Це спроба затягування, не більше того", – зазначив Сергій Щербина та додав, що вирок у справі Януковича може бути восени.

За словами Сергія Щербини, формальна процедура у справі Януковича буде витримана до осені.

"Тут теж важливо розуміти, що це суд, в якому немає обвинуваченого, ні його захисників, які влаштовували постійний "цирк" з клопотаннями, з постійними заявами – зараз цього всього не буде. Тобто це буде достатньо нецікава буденна історія, де буде стояти адвокат, будуть стояти прокурори, про щось між собою розмовляти і таким чином до осені формальна процедура буде витримана. Зрозуміло, що до кінця серпня не встигнуть", – сказав Щербина та додав по суті можна очікувати в жовтні-листопаді: "Я чув, що це жовтень-листопад".

"Наскільки я розумію, звинувачення базуються на проханні Януковича про ввід військ на територію України в березні 2014 року. Але ще рік тому чи півтора був офіційною поштою з Росії відправлений указ президента Януковича про вивід прокурорів Криму з громадянства України. Наскільки мені розповідали юристи, це вже було підставою судити Януковича за державну зраду. Але цього не відбулося, чомусь дочекалися  цієї справи. І тут почалася вже історія", – додав Сергій Щербина.

Попередній матеріал
Порятунок від спеки: у Миколаєві встановили "щось неординарне та діюче"
Наступний матеріал
Де чекати +39 та коли буде дощ: прогноз від Укргідрометцентру
Loading...

Янукович може озвучувати ахінею для пропаганди в РФ – політичний експерт

Держзрада президента-втікача: Суд допитає екс-представника України в ООН через лист Януковича Путіну

Засідання суду у справі про державну зраду Януковича - відео