strana.in.ua

Янукович може озвучувати ахінею для пропаганди в РФ – політичний експерт

За словами політичного експерта Олесі Яхно, Росія в процесі судового слідства намагалася використати Януковича в інформаційній війні

В ефірі програми "Інформаційний день" політичний експерт Олеся Яхно, розповіла про те, як надалі може поводитися екс-президент Янукович.

"Ми бачили з самого початку, що позиція захисту і самого Януковича була спрямована на те, щоб затягувати розслідування справи і сам процес слідства, Тому тут, я думаю, що це було прогнозовано з самого початку, і десь на якомусь етапі у процесі цього судового слідства РФ намагалася використати Януковича в певній інформаційній війні, маю на увазі допит заочний. Але надалі навіть і від цього відмовилась Росія, тому що це вже не може спрацювати декілька разів, тому єдина стратегія, яка залишається – це просто затягувати цей процес", – зазначила Олеся Яхно.

Політичний експерт розповіла, чи варто чекати чергового розгортання історій з відеоконференціями у справі Януковича.

"Ми не можемо виключати, що може бути вчергове запропонована така ініціатива. Росія може використовувати це для того, щоб Янукович озвучив якусь ахінею, яка буде використовуватися всередині як пропаганда в Російській Федерації. Але це вже не спрацює. Ті його слова не можуть справити ефекту ні всередині України, ні більш ніде", – додала Олеся Яхно

Як повідомляв 5.UA, засідання у справі державної зради президента-втікача Януковича перенесли на тиждень. Державний адвокат обвинуваченого не встиг вивчити всі матеріали справи.

Попередній матеріал
"Криворіжгаз", металобаза та офіси: ексклюзивні подробиці обшуків у Кривому Розі
Наступний матеріал
Обшуки у Фонді соцстрахування: включення з місця подій та подробиці від директора
Loading...

Держзрада президента-втікача: Суд допитає екс-представника України в ООН через лист Януковича Путіну

Засідання суду у справі про державну зраду Януковича - відео

Якщо Янукович хоче захищати свою позицію, то він повинен прибути до суду – адвокат