5 канал

Держзрада Януковича: як суд розглядав відео з Путіним і не тільки

Один із матеріалів, які вивчав сьогодні суд – це відеозапис із засідання Ради Федерації РФ від 1 березня 2014 року, яка одноголосно дала Путіну дозвіл ввести російські війська в Україну

На засіданні у четвер, 10 серпня, Оболонський суд столиці нарешті підійшов до вивчення доказів у справі державної зради президента-втікача Віктора Януковича. Загалом працювали більше чотирьох годин, передає кореспондент "5 каналу".

На суді вивчали відеоматеріали, зокрема відеозапис із засідання Ради Федерації РФ від 1 березня 2014 року, яка одноголосно дала президенту Росії Володимиру Путіну дозвіл ввести російські війська на територію України.

Зауважимо, що захисники Януковича називають такі дії "миротворчим кроком".

Крім того, суд розглянув матеріали із засідання Ради безпеки ООН, на якому тодішній російський делегат Віталій Чуркін продемонстрував листа, в якому Янукович просив Путіна ввести російські війська в Україну. Також розглянули і прес-конференцію Путіна, на якій він заявляє, що на той час існувала головна легітимна підстава для введення військ РФ в Україну, а саме – звернення українського президента Віктора Януковича.

Адвокати Януковича ж у суді вимагали визнати такі докази недопустимими і навіть нсзивають їх "грубим порушенням норм кримінального і процесуального кодексу України". Чому та як на такі заяви відповідали прокурори – дивіться детальніше у включенні: 

Попередній матеріал
Антикорупційний суд, проект "Стіна" та обшуки: НАБУ в буклетах розповіло про роботу за півроку
Наступний матеріал
"Важкий борт": в Одесу літаком доправили 14 поранених бійців АТО
Loading...