Еміне Джапарова
Еміне Джапарова detector.media

"У "портфоліо" буде не лише Крим": як коментують Кулеба та Джапарова її призначення в МЗС

  Читайте по-русски
  Призначення кримськотатарської жінки на таку високу посаду є першим в історії цієї держави, наголосила Джапарова

  Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба пояснив, якими питаннями у дипвідомстві опікуватиметься його заступниця Еміне Джапарова.

  "Сподіваюся, Еміне Джапарова швидко пройде усі процедури призначення і вже невдовзі стане моєю першою заступницею. Дякую Володимиру Зеленському за підтримку і погодження її кандидатури. Еміне буде першою представницею кримськотатарського народу в керівництві української дипломатії", – написав Кулеба у Facebook.

  За його словами, посада першого заступника міністра є особливою у системі, на ній "багато простору для дій і багато відповідальності за результат".

  Водночас Кулеба наголосив, що у "портфоліо" Джапарової буде не лише Крим, а й публічна дипломатія і "багато чого важливого".

  Своєю чергою Еміне Джапарова у Facebook підтвердила інформацію про своє призначення в МЗС, але наголосила, що воно ще не відбулось. Вона уточнила, що процедура передбачає після погодження кандидатури президентом – подання від Міністерства закордонних справ, яке, за її словами, відбулося 18 травня, спеціальну перевірку та, зрештою, призначення Кабінетом Міністрів.

  "Займатись буду кількома напрямами, в тому числі питаннями Криму та публічної дипломатії. Звісно, призначення кримськотатарської жінки на таку високу посаду є першим в історії цієї держави. Так, це є відповідний сигнал...Так, кожен цей сигнал сприйматиме по-своєму. Точно знаю, що працюватиму по совісті та докладу максимальних зусиль, аби мати практичні результаті діяльності", – запевнила Джапарова.

  Вона пообіцяла бути дуже відкритою до міжінституціональної співпраці та взаємодії з громадським сектором.

  Нагадаємо, напередодні, 18 травня, у День вшанування пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, президент України погодив призначення Еміне Джапарової у керівництво Міністерства закордонних справ України.

  Попередній матеріал
  Кордони ЄС залишаться закритими для іноземців на невизначений час – французький міністр
  Наступний матеріал
  У ВР відклали розгляд законопроєкту про подвійне громадянство
  Loading...

  "Чинні окупанти – прямі нащадки Сталіна": як у Києві відбувся автопробіг до Дня пам'яті жертв геноциду кримських татар

  В Узбекистані казали, що до них везуть людожерів з рогами і зрадників – Умеров про депортацію кримських татар

  Документи з архівів КДБ: як кримського татарина, льотчика-аса, після повернення в Крим оголосили "провокатором"

  Туреччина висловила співчуття кримським татарам у зв'язку з роковинами депортації – подробиці

  Чи подобаються кримським татарам обіцянки Зеленського і чи наважиться Рада легалізувати російські паспорти – "ІнфоВечір"

  Мітинг-реквієм у День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу: виступ Петра Порошенка