Порошенко Лагард

У МВФ привітали ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд

  Директор-розпорядник Фонду також відзначила "лідерство Порошенка, завдяки якому було ухвалено закон" та привітала його наміри забезпечити започаткування роботи суду вже до кінця року

  Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард привітала ухвалення в Україні закону про Вищий антикорупційний суд. Але наголосила, що новостворений суд має розглядати всі корупційні справи – включно з апеляціями. Відповідна заява за результатами її телефонної розмови з Президентом Петром Порошенком була опублікована на сайті МВФ.

  "Мене дуже надихає ухвалення українським парламентом закону про Вищий антикорупційний суд (ВАКС), що є важливим кроком влади у боротьбі проти корупції. Новий закон прокладає шлях до створення незалежного та сильного антикорупційного суду, який разом з існуючими інституціями (НАБУ та САП) сприятиме забезпеченню підзвітності та справедливості, яких вимагає український народ", – цитує прес-служба слова Лагард.

  Зазначається також, що директор-розпорядник МВФ відзначила "лідерство Порошенка, завдяки якому було ухвалено закон" та привітала його наміри забезпечити започаткування роботи суду вже до кінця цього року.

  "Ми домовилися, що зараз важливим є, щоб парламент швидко ухвалив поданий Президентом додатковий закон, аби формально утворити суд, а також поправки для повернення умови про те, що ВАКС розглядатиме всі справи, які відносяться до його юрисдикції. Включно з усіма апеляціями по відповідних рішеннях судів першої інстанції, як це було передбачено в ухваленому в першому читанні проекті закону", – запевнила Лагард.

  Попередній матеріал
  Співробітник Tesla зрадив Ілона Маска і розсекретив конфіденційну інформацію
  Наступний матеріал
  Президент призначив Жебрівського на посаду аудитора НАБУ

  Невідкладний: Порошенко вніс до Ради законопроект про створення Антикорсуду

  Робитиму все можливе, щоб Антикорупційний суд запрацював до кінця 2018 року – Президент

  Усунути будь-які перешкоди: Порошенко розповів про перші кроки до створення Антикорупційного суду

  Історична дата у квадраті: Порошенко підписав закон про Антикорупційний суд

  Президент: Корупція – одна з найбільших загроз для України, порівнянна з агресією РФ

  Наступна умова МВФ: чи підвищать ціни на газ – погляд експерта