Робитиму все можливе, щоб Антикорупційний суд запрацював до кінця 2018 року – Президент

Порошенко сподівається, що Вища рада правосуддя розгляне законопроект про започаткування Антикорупційного суду вже на наступному тижні

Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю українським телеканалам наголосив, що якнайшвидший початок роботи Антикорупційного суду підтримує українське суспільство та міжнародні партнери України. Порошенко підкреслив, що докладе всіх зусиль для запуску роботи нового суду вже до кінця 2018 року, інформує прес-служба Президента.

Читайте також: Порошенко: Антикорупційний суд повинен розглядати всі антикорупційні справи

"Я буду робити все можливе для того, щоб Антикорупційний суд створити до початку президентської кампанії. Мова йде не лише про створення умов для конкурсу, а й завершити конкурс, сформувати суд і запустити", – зазначив Петро Порошенко.

"Чи це буде підтримано українським політикумом? Маю відповідь – не знаю. Не впевнений. Але це точно буде підтримано. Ця моя ініціатива буде підтримана українським народом. Точно ця ініціатива буде підтримана українським суспільством. І точно ця ініціатива буде підтримана нашими партнерами. І тому я буду дуже рішуче наводити порядок і забезпечувати якнайшвидше створення суду. Так само, як ми зробили з багатьма іншими реформами", – сказав Президент.

Порошенко також розповів: "У понеділок в порядку денному Вищої ради правосуддя знаходиться мій законопроект про імплементацію рішень Закону про антикорупційний суд і запуск антикорупційного суду. Я дуже сподіваюся, що розгляд на Вищій ради правосуддя буде позитивний. І це дасть мені можливість не гаючи жодного дня, вже у вівторок, цей законопроект зареєструвати у Верховній Раді. Я визначу його як невідкладний. Я буду прости, щоб його проголосували у першому читанні і в цілому. Щоб і ця складова нашого шляху зі створення суду була зроблена максимально швидко".

Глава держави також нагадав про звернення до Уряду, Міністерства фінансів про виділення коштів на створення цього суду: "Моє звернення було до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, щоб вона приготувалася до цього, до Вищої ради правосуддя. Це дуже такий непростий процес. Але я буду робити все, щоб цього року, я впевнений, що суспільство мені допоможе, я впевнений, що громадськість мені допоможе, ми разом створимо новий антикорупційний суд".

Як повідомляв 5.UA, 7 червня 2018 року Верховна Рада нарешті ухвалила закон про Вищий антикорупційний суд.

Попередній матеріал
Порошенко: Антикорупційний суд повинен розглядати всі антикорупційні справи
Наступний матеріал
Новий Закон про нацбезпеку буде планом співпраці України з країнами НАТО – Порошенко

Президент: Корупція – одна з найбільших загроз для України, порівнянна з агресією РФ

Президент заявив про досягнення компромісів щодо Антикорупційного суду: подробиці поки що в таємниці

Порошенко розраховує, що Антикорупційний суд запрацює вже 2018 року

Перше засідання Націнвестради: про що говорили українські урядовці та міжнародний бізнес

"Важливий не для МВФ, а для України": Порошенко розповів, коли очікує ухвалення закону про Антикорупційний суд

Порошенко закликав Макрона посилити тиск на Росію для звільнення політв'язнів