Віктор Таран в програмі 'ІнфоДень'
Віктор Таран в програмі 'ІнфоДень' 5 канал

Це привіт Коломойського Зеленському – Таран про заяву депутатки "СН" щодо свободи слова

Читайте по-русски
На думку політексперта, представлений декілька днів тому Олександром Ткаченко "закон про медіа" – гірший, ніж просто обмеження свободи слова

Заяви теперішніх і колишніх журналістів телеканалу "1+1" про свободу слова – це меседж від олігарха Ігоря Коломойського президенту Володимиру Зеленському. Таку думку озвучив голова центру політичних студій та аналітики "Ейдос" Віктор Таран в ефірі програми "ІнфоДень" на "5 каналі".

"Це не перший наступ на свободу слова від журналістів "1+1". Кілька тижнів тому одна з них заявила, що образа президента країни – це наступ на суверенітет держави. Ця заява, на мою думку, це такий привіт від Коломойського Зеленському. Через свої канали, таким чином, він намагається показати президенту, що він його союзник і, якщо треба, вони можуть приглушити свободу слова. Або ж навпаки, якщо "плюси" розвернуться, то буде ще гірше. Передає Зеленському, щоб він не дуркував і віддавав "Приват", – сказав Таран.

Він додав: "Ткаченко, на днях, приносив законопроєкт, яким чином вони збираються регламентувати інтернет-ЗМІ і блогерів. Це гірше, ніж просто приглушування свободи слова. Нагадаю їм історію з СРСР, де теж намагалися приглушити "ворожі голоси". І чим це закінчилося? Дуже погано".

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, в коментарі "НВ" ексжурналістка та чинна народний депутат під партії "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що в Україні "пора приглушити свободу слова".

Попередній матеріал
"Ніхто не дозволить зливати справи Майдану" – заява Зеленського
Наступний матеріал
Прямі закупівлі чи транзит: як Україна та Росія майже таємно провели газові переговори у Відні – репортаж

У СН анонсували покарання за "кнопкодавство" і прогули

У фракції "Слуга народу" офіційно не працює жоден депутат – КВУ

Депутата, судимого за педофілію, хочуть виключити зі "Слуги народу"

Юзік визнав автентичність запису його розмови з начальником поліції Кривого Рогу – що саме сказав

"А Бужанський не прийде?": як "слуги народу" трибуну домовлялися блокувати – відео

"Слуга народу" виключила зі свого складу двох народних депутатів