Юрій Корявченков
Юрій Корявченков Анастасія Костянтинівна

Юзік визнав автентичність запису його розмови з начальником поліції Кривого Рогу – що саме сказав

  Читайте по-русски
  Юзік також прокоментував погрози про відкриття кримінальних проваджень стосовно противників нової влади

  Депутат Верховної Ради Юрій Корявченков, більш відомий як Юзік, визнав автентичність запису, на якому він "проводить співбесіду" начальника поліції Кривого Рогу Сергія Лукашова. У коментарі "Новому времени" він сказав, що зустріч за участю голови Криворізького главку і депутатів "Слуги народу" відбулася у вересні.

  Також Юзік прокоментував погрози про відкриття кримінальних проваджень стосовно противників нової влади, які нібито прозвучали на запису.

  Читайте також: Разумков прокоментував запис розмови "слуг" із криворізькою поліцією

  "Ніяких погроз щодо залучення інших силових органів не було. Я сказав: якщо не буде дій відповідно до закону, то діяти можуть інші органи", – сказав він.

  Відповідаючи на запитання, чи можна це розцінювати як попередження керівництву поліції, Корявченков сказав: "Ні, я нікого не попереджав".

  Як повідомляв 5.UA, скандал навколо Корявченкова почався з того, що виключений з фракції "Слуга народу" депутат Антон Поляков розмістив у мережі запис, на якому Юзик "вчить" начальника поліції. Загалом у записі йдеться про те, що "слуги народу" особисто контролюватимуть, які справи і як їх повинна вести поліція. При цьому депутати неодноразово повторюють, що "їхній дах тримає" особисто президент України, і тому наказують керівникам поліції тримати прямий зв'язок тільки з ними. 

  Попередній матеріал
  Найтриваліший монархічний союз в історії: Єлизавета ІІ та принц Філіп святкують 72-у річницю весілля
  Наступний матеріал
  У Фонді соцстрахування пояснили, чому виплати лікарняних і декретних нині "на паузі"
  Loading...