Порошенко та Ван дер Беллен
Порошенко та Ван дер Беллен фото АПУ

"Це позиція справжнього друга": про що говорили Порошенко та Президент Австрії

  Австрія надала майже 5 мільйонів євро гуманітарної допомоги Україні

  Президент України Петро Порошенко здійснив робочий візит до Австрії. Там він зустрівся із Президентом Австрії Александером Ван дер Белленом: обговорив ситуацію на сході нашої держави та подякував Австрії за допомогу, яка надається Україні. 

  "Значна частина нашої розмови була присвячена ситуації на сході нашої держави та російській агресії проти нашої держави. Я дуже вдячний за декілька ініціатив: починаючи від гуманітарної допомоги і закінчуючи участю австрійських спеціалістів у гуманітарному розмінуванні, або полегшенні доступу до шкіл, дитячих садків", - розповів Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Александером Ван дер Белленом.

  "Ми надзвичайно цінуємо це, як і те, що Австрія надала майже 5 млн євро гуманітарної допомоги Україні", - відзначив Президент України.

  Також він особливо відзначив, що Австрія надала можливість пройти реабілітацію українським воїнам, які отримали поранення. "Це є позицією справжнього друга", - зауважив Глава держави.

  Він подякував за підтримку з боку Австрії українських пропозицій щодо миротворців ОБСЄ на сході.

  "Хочу наголосити, що Австрія географічно ближче до Києва, ніж до Брюсселя і це ще раз демонструє наскільки ми близькі у Європі. З одного боку – це полегшує нашу співпрацю, а з іншого боку – ми розуміємо, що будь-яка точка нестабільності, будь-яка агресія в Україні знаходиться дуже близько до центру Європи", - додав Президент.

  Також зустрівся Порошенко з очільником Федерального уряду Австрії Себастьяном Курцом.

  "Вдячний Австрії за підтримку миротворчої місії під мандатом Радбезу ООН. Впевнений, місія може виступати твердим гарантом режиму припинення вогню, стимулювати вивід російських військ з окупованих територій та забезпечити закриття кордону неконтрольованої ділянки між Україною та РФ", - наголосив Президент.

  Він додав: приємно почути від Канцлера Себастьана Курца, що більшість австрійських інвесторів задоволені реформами, які відбуваються в Україні. "Це – додатковий стимул для нас забезпечувати інвестиційну привабливість та економічне зростання в державі", - відзначив Президент. 

  Попередній матеріал
  "Судова тяганина": з понад 100 справ НАБУ обвинувальний вирок винесли по одній
  Наступний матеріал
  Через грип закрили понад 1600 класів: оминуло лише один район Києва
  Loading...