Італія виділить українцям гуманітарну допомогу на два мільйони євро

Півмільйона євро спрямують на продовольство та предмети першої необхідності

Два мільйони євро італійський уряд спрямує на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали від збройного конфлікту на Донбасі. Про це повідомляє "5 канал" із посиланням на італійське МЗС. 

Зокрема, півмільйона євро витратять для продовольчого забезпечення та предметів першої потреби. Ще стільки ж отримає фонд ЮНІСЕФ. Решту коштів виділять на потреби Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

"Я радий оголосити рішення про виділення фінансування, яке направлять на проекти низки міжнародних організацій, а саме Міжнародному Комітету Червоного хреста, ЮНІСЕФ та Всесвітній продовольчій організації", – повідомив чинний голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Італії Анджеліно Альфано.

Як відомо, чільник італійського зовнішньополітичного відомства Анджеліно Альфано другий день перебуває з візитом в Україні. Раніше міністри закордонних справ України та Італії відвідали контрольно-пропускні пункти "Пищовик" та "Гнутове", що на Донеччині. Обговорили, зокрема, ситуації в населених пунктах.

Високопосадовці також зустрілися із представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у Маріуполі. Павло Клімкін та Анджеліно Альфано обговорили факти порушення режиму припинення вогню на українському сході і звільнення політичних в'язнів.

"Ми обговорюємо дуже багато питань. Це і залучення Червоного Хреста до звільнення наших бранців. Мова і про інші проекти з Червоним Хрестом, це дуже важливий для мене проект з пошуку зниклих безвісти, оскільки зараз немає реального доступу до окупованої території", – додає міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Відомо, що вже завтра Анджеліно Альфано вирушить до Москви.

Нагадаємо, 24 січня ЮНІСЕФ виділив 4,5 млн євро гуманітарної допомоги Луганщині.

Попередній матеріал
Радник Авакова розповів про діяльність та обов'язки "Національної дружини"
Наступний матеріал
Прогрес українського ВПК: від модернізації радянської техніки до новітніх ракет