5 канал

Виступ Президента України Петра Порошенка в Давосі – відео

Виступ Президента України Петра Порошенка в Давосі

У рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі розпочався щорічний Український сніданок. На ньому з промовою виступив Президент України Петро Порошенко.

Потому – дискусії: виступлять Христя Фріланд – Міністр закордонних справ Канади; Девід Ліптон – Перший заступник керівного директора МВФ; Вольфганг Ішингер – Голова Мюнхенської конференції з безпеки; Александр Квасьнєвський – Президент Польщі (1995–2005); Андерс Фог Расмуссен, Генеральний секретар НАТО (2009-2014).

Основна дискусія цьогорічного Українського сніданку у Давосі пов'язана із головною темою 48-ї щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму – "Створення спільного майбутнього у мінливому світі".

"Саме в цьому контексті обговорюватиметься Україна: інвестиції, реформи, досягнення, проблеми, виклики та інші питання. Світ змінюється та стоїть перед значними викликами. Незважаючи на деякі успіхи в реформах, Україні ще багато чого треба зробити. Куди рухається Україна в мінливому міжнародному середовищі? Яким чином міжнародні партнери можуть підтримати Україну в її боротьбі за територіальну цілісність, свободу, а також у розбудові країни, що покладається на європейські цінності? Чому міжнародні партнери можуть навчитися на прикладі України?", – йдеться у повідомленні всесвітнього форуму.

Формально і без формальностей: Українська делегація за лаштунками форуму в Давосі – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
SpaceX випробувала нову надпотужну ракету-носій Falcon Heavу – відео
Наступний матеріал
Тука: де переселенці найдорожче платять за житло та найменше заробляють
Loading...