голова НАЗК Наталія Корчак
голова НАЗК Наталія Корчак 5 канал

"Це його минуле": Корчак прокоментувала обшуки у кабінеті свого заступника

Момент отримання Радецьким диплому про вищу юридичну освіту збігається з отриманням адвокатського посвідчення, що суперечить законодавчим нормам

Обшуки у Національній агенції з питань запобігання корупції пов'язані із адвокатською діяльністю заступника голови НАЗК Руслана Радецького. Про це в ефірі "5 каналу" заявила голова НАЗК Наталія Корчак.

"Як ми знаємо, Руслан Радецький займався адвокатською практикою. Органи прокуратури порушили кримінальну справу, предметом якої якраз стало дослідження підробки цього адвокатського свідоцтва. Тобто мова не йде про припинення адвокатських повноважень, а підробку документа, який називається "адвокатське свідоцтво", – сказала вона.

"Виявилося, що момент отримання диплому про вищу юридичну освіту збігається з отриманням цього адвокатського посвідчення, що йде всупереч законодавчим нормам щодо отримання адвокатського посвідчення", – додала Корчак.

Вона зауважила: "Це фактично стосується особистого життя Радецького в частині його професійної діяльності, тому це ніяким чином не пов'язано ні з тим, як він заявляє з проведенням перевірок, ні з тим, що на нього тиснуть. Ні. Це його минуле".

Як повідомляв 5.UA, 15 червня обшук проводили в рамках досудового розслідування (дані є в Реєстрі досудових розслідувань) за фактом використання завідомо підроблених документів та подачі їх до Київської міської кваліфікаційної комісії адвокатури з метою отримання свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю. Згодом в ефірі "5 каналу" сам Руслан Радецький підтвердив інформацію про обшук на його робочому місці.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО Андрія Лисенка – трансляція завершена
Наступний матеріал
Двоє з КНР та четверо Героїв України: у Національному університеті оборони відбувся урочистий випускний
Loading...

Голова Громадської ради при НАЗК прокоментував обшуки в кабінеті Радецього

Як вплине майбутня зустріч Порошенка та Трампа на шанси України повернути ОРДЛО – "Час. Підсумки дня"

Золоті злитки, картини та 215 тисяч доларів: що знайшли під час обшуків у екс-очільника податкової Харківщини

Корчак розповіла, чому не затверджуються результати перевірки е-декларацій

"Повернулись за тиждень": силовики знову обшукують міськраду Кривого Рогу

Мільйонні розкрадання: ГПУ проводить обшуки в офісі "Укрзалізниці"