В "Укрзалізниці" найгірша ситуація за останнє десятиліття, – експерт В "Укрзалізниці" найгірша ситуація за останнє десятиліття, – експерт uk.wikipedia.org

Мільйонні розкрадання: ГПУ проводить обшуки в офісі "Укрзалізниці"

Одному із заступників департаменту локомотивного господарства оголосили про підозру

У вівторок, 13 червня, Генеральна прокуратура України проводить обшук у будівлі ПАТ "Укрзалізниця". Правоохоронці розслідують справу щодо розкрадання великої суми коштів підприємства. Про це повідомив заступник начальника відділу процесуального керівництва ГПУ Олександр Цилюрик, передає "Інтерфакс-Україна".

"Зараз у будівлі "Укрзалізниці" співробітниками ГПУ проводяться слідчі дії, йде обшук з метою фіксації кримінального правопорушення, яке стосується розтрати коштів ПАТ в особливо великих розмірах. Одному з керівників локомотивного господарства оголошено підозру, однак, оскільки він відсутній, повідомлення про підозру передано одному з членів правління", – розповів він.

За словами Цилюрика, кримінальне провадження відкрито за фактом розкрадання на сотні мільйонів гривень, а в рамках зазначеної оголошеної підозри фігурує сума у 12 мільйонів гривень.

Він також повідомив, що наразі підозру висунуто одному із заступників департаменту локомотивного господарства. Його ім'я поки не розголошують.

"По епізоду, за яким висунуто підозру, за сприяння вказаного керівника у юридичної особи була закуплена продукція неналежної якості, яка не могла бути використана в ремонті рухомого складу", – повідомили в ГПУ.

За наявними даними, йдеться про закупівлі 2015-2016 років.

Через відсутність підозрюваного (виїхав у термінове відрядження), членам правління ПАТ вручили повістку про необхідність явки підозрюваного в Генпрокуратуру, де будуть проводитися подальші слідчі дії.

У Генпрокуратурі також відзначають, що очільник "Укрзалізниці" Войцех Балчун сприяє слідству: надаються необхідні документи, не створюється ніяких перешкод. Зауважимо, що згідно даних сайту "Укрзалізниці", заступниками начальника зазначеного департаменту є Ігор Режіло і Віктор Лесик.

Як інформував 5.UA, надвечір 2 березня в "Укрзалізниці", за місцями проживання фігурантів провадження, а також в офісах підприємств-контрагентів було проведено загалом 15 обшуків.

Попередній матеріал
"Путіну це не допоможе": Посольство України відреагувало на "російський" Крим у британському виданні
Наступний матеріал
Третя річниця визволення Маріуполя та настрої місцевих мешканців – включення з місця події
Loading...

У прокуратурі назвали причину проведення масових обшуків в "Укрзалізниці"

Прокуратура та СБУ проводять одночасно 15 обшуків в офісах "Укрзалізниці"

"Плани у нас величезні": "Укрзалізниця" планує придбати майже 2500 вагонів